Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megtalálják nálam, mit...

Ha megtalálják nálam, mit kaphatok?

Figyelt kérdés

Tehát, lesz egy buli. Megbeszéltük, hogy nagyon kiütjük magunkat. Egyik barátom kérdezte hogy tudnék e szerezni füvet, LSD-t és tablettákat. Mivel ismerek egy ilyen fiút, mondtam hogy persze. Holnap talizok vele a Stadionoknál. Ő akarta azt a helyet. Csakhogy ott simán igazoltathatnak, sokszor igazoltattak már.

Lesz nálam tehát, kb 3 gramm fű, LSD, meg nem olyan sok tabletta

Drágábban akarom odaadni a haveromnak aki kérte, és akkor a pénzből meg tudom venni amit akarok

De, ha ezzel megtalálnak, mit kapok? Nem a lebukástól, hanem a következménytől félek.

16/L


2018. febr. 28. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak kamu kérdés, mert amúgy szimplán nagyon nem mondom mi vagy ha ezt komolyan kérdezed.


Arról nem beszélve, ne írj olyasmit hogy mit nem fogsz csinálni.. tudod vannak érdekes hatások... :D

2018. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"nyugdíjas feelingetek van"

Én egykorú vagyok veled, és mégse' tartom jó ötletnek a drogozást. Főleg nem az "LSD, tabletták" részt. (persze a fű sem jó, de egy fokkal kevésbé rossz) Ez hogy lehet?

2018. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na még azt is hozzátenném, hogy vigyázzatok, hogy mit vesztek be/szívtok el. Mert van egy olyan érzésem, hogy az a fűnek nevezett valami is inkább egy fűnek kinéző (és emellett mérgező) szintetikus szar.
2018. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ismerem a srácot, otthon termeszti a minőségi füvet. Köszi hogy agódsz, de érzi az ember ha biót szív,nem pedig minőségi füvet.
2018. márc. 16. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!