Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így lehetne kampányolni? .

Így lehetne kampányolni? .

Figyelt kérdés
hangosbemondóval ellátott autó haladna lassan a városban, mint amikor reklámozták régebben, ha jött cirkusz és nyomatná fényes nappal egy adott párt propagandáját. Legális lenne? ha már sok emberhez nem jutnak el a hírek állítólag...
2018. febr. 19. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a polgármesterrel engedélyeztetni kell, és ha engedélyezi akkor szerintem lehet.
2018. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
ha úgy gondolod, hogy van értelme, szerintem kampányolhatsz orrvérzésig, így nem sok esélyed lesz. Egyszer aláírtam egy szavazati lapot, 1 hónapra rá mehettem a rendőrségre, mert az adataimat átírták még vagy 10 szavazatra különféle pártoknak és tanúsítanom kellett, hogy nem én írtam. Na azóta nem szavazok, mert egy nagy csalás az egész. Meg amúgy is én dolgozom, nem érek rá ilyen badarságokra, aki meg az utcán van, hasonló cipőben van mint én, vagy hajléktalan, kb 10% az aki elgondolkodna egyáltalán a kampányodon. De azért sok sikert hozzá
2018. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevett szokás ez a választások idején. Még mai napig nem felejtem el, amikor az MSZP-s jelölt a falunkba is bejött ilyen autóval és bömböltetve ment Nagy Ferótól a 8 óra munka egy-egy pontja között.
2018. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!