Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne-e manapság...

Szerintetek lehetne-e manapság azzal kampányolni, hogy új államalípást hajtunk végre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az elmúlt években egyre több furcsaság történik: Brexit, Trump, újra orosz atomerőmű pakson, elektromos autók, olajár összeomlása, mars kolonizáció tervek, Észak-Kórea nukleáris nagyhatalommá válása és a listát még hetekig írhatnám...


Nem lenne-e ideje megint tovább állni, mint egykoron valakik Etelközben is tették, és tiszta lappal kezdeni?


Hová és hogyan tennétek ezt, márha ti kezdhetnétek?



#kollektív-népvándorlás-II
2017. dec. 15. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Azt hittem, hogy tudok magyarul. De nem. Mit jelent az, hogy "államalípást " ?


En mar tovabballtam, es rajtam kivul szazezrek hagytak mar el az orszagot, tovabballtak, tovabballtunk.

Mi a kerdes, mi a feladat?

2017. dec. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Tekintve hogy minden terület Európában már egy országhoz tartozik biztos értékelnék pl a Németek, vagy bárki hogy megjelennénk és elfoglalnánk Bajorországot.

Lovon, hátrafelé nyilvazva gondoltad?

2017. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kampányolni mindennel lehet
2017. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetne, még ha értelme nem is lenne.
2017. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Például az lenne a kampány terv, hogy mesterséges szigetet építűnk Hawaii mellé (4 év államháztartást beleölve) majd kollektív népvándorlást imitálva elköltözünk.


Természetesen, aki maradni szeretne azt békében hadjuk. Közlekedésre (egy irányba) léghajó, hajók, repülő.

Szigetet természetesen 10 millió fő befogadására terveznénk, tsunami meg minden egyéb katasztrófa kivédésére.


A költözést meg nyilván több ciklusban bonyolítanánk le majd ezt küvetően új államként deklarálnánk magunkat.


Persze ki, hogy szeretné ezt? Tekintve a jelenlegi pártok kampány programjait, jónak tűnik-e az ötlet?

2017. dec. 16. 00:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, szuper ötlet! Mindenképp egy óceáni szigetre kell költözni, amit hamarosan elönt az emelkedő óceán! A minden természeti katasztrófától mentes, édesvízben, termőföldben gazdag Kárpát-medence helyett.

Egyedül vagy ilyen hülye, vagy segítenek?

2017. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy végtelenségig fog emelkedni a tengervíz? Otthon a család jól van?
2017. dec. 16. 00:23
 8/12 A kérdező kommentje:

De csak tényleg... Szerinted Velencét hány méterrel akarják megmagasítani? Állításodból következik, hogy mindenkinek a Mount Everestre kéne költözni! Me' há' jön a víz!


Arabok meg röhögve építenek pálma fa alakú szigeteket...

2017. dec. 16. 00:32
 9/12 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy neked ennyire fontos az Eurovíziós Dalfesztiválon való indulás, me':


''Tekintve hogy minden terület Európában már egy országhoz tartozik biztos értékelnék pl a Németek, vagy bárki hogy megjelennénk és elfoglalnánk Bajorországot.

Lovon, hátrafelé nyilvazva gondoltad?''


Te majd maradsz, és élvezed a Kárpátok-''oroszlánya'' díjat, ha már a kárpátok géniuszát (postmortem) lefoglalta más.

2017. dec. 16. 00:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Velencét is időről időre elönti a tengervíz.

[link]

Addig emelkedik amíg a jégsapka olvad, az meg úgy néz ki olvadni fog.

2017. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!