Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vajon kicserélik a Bershkában...

Vajon kicserélik a Bershkában a "pattogós" farmernadrágot?

Figyelt kérdés
Az ülepénél minden lépésnél pattanó hangot ad ki a nadrág, mert valószínűleg el van rontva a varrás vagy a szabás. Még nem találkoztam ilyennel, ezért kimostam egyszer, hogy hátha nyúlik valahogy az anyaga, és megszűnik ez az idegesítő tulajdonsága, de nem... van egy használhatatlan ótvar gatyám 5000 Ft-ért. Mit gondoltok, kicserélik?
2018. febr. 6. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Már fáradt vagyok, nyilván nem cserét akarok, hogy adjanak egy másik túlárazott sz" rt, inkább a pénzt kérném vissza.
2018. febr. 6. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítja, hogy a kicseréléshez fűződő érdeke megszűnt, akkor elállhat a szerződéstől, visszakérheti a nadrág árát - 2013. évi V. törvény a polgári törvénykönyvről, 6:159. § (2) bekezdés b) pont.
2018. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme a kérdésnek? Bemész a boltba és visszaviszed.
2018. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az 5000 tularazott, akkor mond mar meg, hogy hol veszel ennel olcsobban nadragot? Tenyleg erdekel.
2018. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Blokk megvan?
2018. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, 2-es! :) ilyen valaszra vagytam.


4-es: velemenyem szerint minden tularazott, ami hasznalhatatlan. Ezert a gatyaert 2 Ft-ot sem adtam volna, nem hogy 5000-et. Ennyibol mar tenyleg veszek egy kinait, ami nem pattog. Igy ertettem. :)


Megvan a blokk, kivanjatok sok sikert

2018. febr. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!