Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivan akkor ha angol jogsimat...

Mivan akkor ha angol jogsimat vissza szeretném cseréltetni, de csere helyet bejelentem h elveszett?

Figyelt kérdés
Kapok újat és megmarad az angol is?

#angol #Jogsi csere
2018. jan. 28. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az angol jogsid gondolom nem életed végéig érvényes, előbb-utóbb lejár. Nem értem, hogy mi a célod két jogsival. Ha bejelented, hogy elvesztetted azt adatbázisban rögzítik. Késöbb egy esetleges ellenőrzésnél kiderül, hogy nem mondtál korábban igazat és nem elveszítetted hanem magyar módra ügyes voltál, kereshetsz egy ügyvédet. Ez a rosszabbik szenário. A jobbik az, hogy magyar jogsit adod angol rendőrnek és angol hogsit a magyarnak. Reménykedhetsz, hogy mindkét esetben megúszod.
2018. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt hazudod, hogy elveszett, miközben ez nincs így, és helyette kapsz egy újat és ezt nyilván rögzítik a nyilvántartásba, akkor te bűncselekményt követsz el. Biztos, hogy ezt akarod?
2018. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptam egy melót németországba(c+e kategoriám van) és minden papíromnak egységesnek kell lennie, ezért nem jó az angol jogsi, de ha nem jön össze a német meló akk marad anglia oda meg kötelező az angol jogsi. Ezért nem akarom a bizonytalanra vissza cseréltetni.
2018. jan. 29. 19:14
 4/6 Fidesz1987 ***** válasza:
Nem tudod megjátszatni mivel mindenképpen le kell adnod az angolt nekik. így ha azt mondod, hogy elveszett akkor el fognak küldeni az Angol nagykövetségre, hogy onnan Angliából igényeljenek egy újat és még lehet, hogy fizetned is kell érte.
2018. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De honnan tudnák h nekem angol jogsim van most? Itthon vizsgáztam, de angolra cseréltem. Itthon csak benne vagyok az adatbázisban.
2018. jan. 31. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Remélem lecsuknak.
2018. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!