Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltörtem a barátnőm facebookj...

Feltörtem a barátnőm facebookjat. Találtam egy két dolgot ami eléggé felhúzott, és egyből szembesítettem őt a dolgokkal, ha feljelent, akkor annak milyen vége lesz?

Figyelt kérdés
(sajat maga, önként lépett be a vírusos facebookba ami kiadta a jelszavat, igaz megtevesztettem, de akkor is önként tette)

2018. jan. 27. 13:02
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
0%

Ja volt egy srác az ismeretségi körömben régebben aki a csaja facebook oldalára összeveszésük után kipakolt meztelen képeket a csajról meg be írkált mindenféle kínos dolgokat.Pártfogói felügyeletet kapott mindössze,szóval nem kell ezen paráznod amit itt írkálnek neked.

De a feltörés akkor is gáz.Hacsak nem tett ellened valami durvát.

2018. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hát tipikusan az a lány aki ha van barátja, annak nem elég, neki meg kavarni kell még egy csomoval..

Hát ezen felbasztam magam így mergemben elküldtem neki a screenshotokat, és kérdőre vontam, h mi ez, valszeg nem jelent fel, de gondoltam rakerdezek, hogyha mégis megtenné mire szamitsak.

Btw akik csak olyanokat bírnak írni, h nyomorék stb nézzenek magukba, kétlem, h tokeletesek lennenek, mindenki hibazik..

Meg ha most nem tartom ezt a dolgot olyan nagy bűnnek, mert azért kiderültek a dolgok amikre számítottam

2018. jan. 27. 14:08
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Azért az "szép", hogy te magad ismerted be, hogy feltörted.

Ezt fel fogják használni ellened bizonyítékként.

A bírónak könnyű dolga lesz.

2018. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Sok évre el fognak ítélni.
2018. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező akkor is undorító vagy, vírusos linkeket küldözgetsz, én 5 év letöltendőt adnék az ilyeneknek.
2018. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
De gyökér vagy öcsém.
2018. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Előttem lévőnek üzenem:

Koszonom sokatmondo hozzaszolasodat, látom unatkozol:) helyemben lennél máshogy latnad a dolgokat.

2018. jan. 27. 16:16
 18/24 anonim válasza:
Remélem legalább 1 tárgyalásod lesz belőle meg egy jóféle pénzbüntetésed. Bár én azon is jót nevetnék a helyében ha csak közmunkára kéne menned. Nyilván nem szép tőle, de megkérdezted már magadtól hogy mi szüksége van melletted mások megerősítésére? Nem vagy Te véletlen a való életben is egy öntelt kuki?
2018. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A megerősítés nem abban nyilvánul meg, h vagy 5 csavot fűz befelé olyan szöveggel, h "szeretlek" meg "életem",stb.. de igazad van, lehet én vagyok túl nagyra magammal:)
2018. jan. 27. 17:33
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
11-es Az a személyiségi jogok megsértése volt, ami a PTK-hoz tartozik, magánvádas, szabadabban egyezkedhet a sértett és a vádlott. Elektronikus rendszerek feltörése, működésének megzavarása viszont BTK-s bűncselekmény, közvádas, nem tud megegyezni a sértett és az elkövető, nem két ember között zajlik a pereskedés, hanem az állam és a vádlott között.
2018. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!