Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem hajlandóak eltakaríani a...

Nem hajlandóak eltakaríani a havat?

Figyelt kérdés

Többen is mondták már hogy csak ott van takarítva ahol a polgámesternek kell az út. Sok helyen nemhogy leszórva de eltolva sincsen. Most akkora hó van hogy egy ssangyong musso 2.9d elkapar mera hó bemegy alà annxira hogy megemelje.

Mentő nen tudnbejönni. Polgármestert nemérdekli. Keves lakunk az utcába, nincs műut se, valamint velünk szembe van a szàntóföldünk. Viszont rendes utca.


2018. jan. 21. 09:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Szar ügy, de ha leesik hó, az utak egy része járhatatlan - legalábbis egy ideig. Amikor ilyen helyre költöztél, ezzel számolni kellett. Hány centis ott a hó, hogy egy terepjáró téli gumival nem tud rajta elmenni?
2018. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Csak egy percet próbáljátok meg gobdolatban átélni.

Egy utcába laksz ahol akkora hó van hogy terepjáróval nem mész ki

Egyszerűen már olyan rossz hogy nem bírom. Múltkor megolvadt a hó utána ráfagyott.

2018. jan. 21. 10:06
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te kevered ezt az oldalt a lelkisegéllyel. Sokan csak ábrándoznak önálló házról meg terepjáróról, ne várd, hogy itt majd zokogásban törnek ki. Mindennek megvan a hátulütője.
2018. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
A mi utcánkban mindenki ellapátolja a havat a háza elől, plusz az útnak azt a részét, ami nagyjából vele szemben van. Probléma megoldva.
2018. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdező kommentje:


Mit lehet tenni?

De ez evidens szerintem attól h nincs leírva"


Azt drága ecsém, hogy ha téged zavar veszel egy lapátot és eldúrod. De ez evidens szerintem attól h neked nem jut eszedbe.

2018. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

"500* méteren at a kocsi felakad"


Télen szánt kell használni nem kocsit. A kocsi tipikusan nyári jármű.

2018. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

"A mi utcánkban mindenki ellapátolja a havat a háza elől, plusz az útnak azt a részét, ami nagyjából vele szemben van. Probléma megoldva."


Jó, de ez lustább annál. Talán még kérdést kiírni is megerőltető volt neki.

2018. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyönyörű a havas táj, a fák, az utak, még a kerítések is megszépülnek!

[link]

2018. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt vasárnap nem szoktak nagyon mászkálni a hókotrók a kiemelten fontos intézmények környékét leszámítva, másrészt meg azalatt a több, mint egy óra alatt, ami eltelt a kérdés kiírása óta simán eltakaríthattad volna a havat nemcsak a házad elől, hanem annak az 50 méteres környékéről egyaránt és ne mond, hogy nem lehetetlen, mert egy hete én pontosan ezt csináltam, megjegyzem hajnalban, nyűgösen és kávé nélkül és fél óra alatt meg is tudtam csinálni minden probléma nélkül.

Ha holnapig nem olvad el, akkor jön majd a kotró, aztán az önkormányzat által meghatározott útvonalon szépen eldobja a havat, kezdve az rendőrséggel, orvosi ügyelettel, busz és vonatállomással, majd az iskolák és boltok után szépen elmegy a lakónegyedekbe és ott is takarít. Addig is fogj egy lapátot és állj neki elhányni a havat.

2018. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

ne feledkezzünk meg az állatok etetéséről, a cinkék!

[link]

2018. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!