Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem hajlandóak eltakaríani a...

Nem hajlandóak eltakaríani a havat?

Figyelt kérdés

Többen is mondták már hogy csak ott van takarítva ahol a polgámesternek kell az út. Sok helyen nemhogy leszórva de eltolva sincsen. Most akkora hó van hogy egy ssangyong musso 2.9d elkapar mera hó bemegy alà annxira hogy megemelje.

Mentő nen tudnbejönni. Polgármestert nemérdekli. Keves lakunk az utcába, nincs műut se, valamint velünk szembe van a szàntóföldünk. Viszont rendes utca.


2018. jan. 21. 09:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Amindenit nekijjje.
2018. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Értem. Mi a kérdés?
2018. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Mit lehet tenni?

De ez evidens szerintem attól h nincs leírva

2018. jan. 21. 09:40
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Hólapát?
2018. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az egészbutcát. Lapátoljam el. Gratulálokm az èrtelmi szintedhezm
2018. jan. 21. 09:49
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
A járdát mindenki maga előtt takarítja, ez nem az önkormányzat feladata.
2018. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az egész út 50nméteren át!
2018. jan. 21. 09:52
 8/30 A kérdező kommentje:
500* méteren at a kocsi felakad
2018. jan. 21. 09:52
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem, véleltenül se vedd a kezedbe a hólapátot, ha itt irogatsz, attól majd biztosan elolvad. Olvastam.


Amúgy meg miért kéne az egész utcát? Ha az autód ilyen hóban nem tud menni (téli gumi fenn van?), akkor ne indulj el vele, mert máshol is elakadsz vele. Gyaloglolni meg lehet hóban is.

2018. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Téliguminvan rajta, de tolja magaelőtt a hó egy rédzét a màsik része meg nyomja fel. Így értelemszerűen ha az autó kerekei nem érnek a földhöz nem könnyű vele közlekedni.

Ezen kívül tegnap hívtunk mentőt elakadt. Baj nem lett belőle.

De kicsit rossz így hogy senkinek nem lehet szólni hogy csináljon valamit. Ha az ember meg próbálkozik itt poénkodó emberkèk soràt talàlja.


Azt a kocsis példát azért írtam hátha valaki megèrti milyen szar a helyzet.

Bocsánat ha nem írom le pontosan a helyzetet épen hóláncoltam és kilapàtoltam az autót.

2018. jan. 21. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!