Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség. Vlakinel van rólm...

Segítség. Vlakinel van rólm egy képe ami zavar, hogy tudom rávenni hogy törölje?

Figyelt kérdés
Nem rakta ki sehova, de elég sértő kép. Megkértem hogy törölje ki de nem hajlandó rá. Van lehetőségem feljelenteni, vagy valami törvényes módszer hogy rávegyem hogy törölje?
2018. jan. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja is, hogy törölte, honnét tudod, hogy valóban megtette? Ellenőrizhetetlen. Arra azért figyelmeztesd, hogy következménye lesz, ha közzéteszi.
2018. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan törvény, hogy nem lehet rólad képe. Ezt nem tudod jogi úton megoldani. Vegyél neki egy sört, ha kitörli, vagy valami.
2018. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudod semmilyen jogi úton rávenni. Ha közzéteszi az más kérdés,annak van szankciója,de azzal se leszel előrébb, ha őt megbüntetik, de addig már mindenki látta és lementette a képedet,szóval nem segít rajtad.


No meg amit írtak is,attól hogy éppen most pl egy teló sd kártyáján van a kép és látványosan nyom rá egy törlést , lehet már másik 10 helyen is lementette.

2018. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Jogi úton sehogy.

Szóval szerintem máhova írd ki ezt a kérdést.

2018. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
2-3 markos fiatal ember felbérlése...
2018. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engedélyed nélkül nem is BIRTOKOLHAT rólad képet.


(Ha valaki tudja, linkelje a törvényt!)

2018. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!