Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudhatja meg valaki,...

Honnan tudhatja meg valaki, hogy körözik-e vagy nyomoznak-e utána?

Figyelt kérdés
Olvasom a police.hu-n a hírek között több hírben is, hogy több dolog miatt körözték, végre rendőrkézre került, stb. Na de hát honnan kellene tudnia, hogy körözik? Mert lehet, hogy sokan feladnák önként magukat, ha tudnák, hogy körözik őket.
2018. jan. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Első körben azt kell tudni, hogy lenne e olyan cselekmény, ami miatt körözhetnek. Ezt nem nehéz szerintem senkinek megállapítani saját magáról.
2018. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, tudod hány olyan ember van, akinek fogalma sincs róla, hogy egy cselekedetével szabálysértést vagy bűncselekményt követett el?
2018. jan. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ha kulfoldon tartozkodz, akkor meg erre is erdemes ranezni neha:

[link]

2018. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is megtaláltam, szintén police.hu. Tizennégyezer embert köröznek jelenleg.
2018. jan. 4. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Ne legyél naiv.:)

A legtöbb ember, akit köröznek, vagy elfogatóparancs van velük szemben kibocsátva, ők tisztában vannak vele, hogy eljárás van folyamatban velük szemben. Ők nem csak úgy élnek a hétköznapi világukban. Hanem elkövettek valamit, ami miatt akár még nyomozati szakban ki akarták őket hallgatni, de hogy erre ne kerüljön sor, illetve a felelősségre vonásra, lemennek a térképről. Vagy már egész konkrétan ki is hallgatták őket, figyelmeztették arra őket a rendőrségen, ha a lakcímükben változás következik be, akkor azt kötelesek bejelenteni, mégsem tették. Nem véletlenül.

Tehát olyan nem nagyon van, hogy simán élem az életem és egyszer csak elővesz a rendőrség. Ugyanis, ha nincs takargatni valóm, nem követtem el semmit, akkor normálisan élem az életem, van egy bejelentett lakcímem, ahol megtalálna a rendőrség, vagy bármilyen más hatóság, ha keresne, ugyanis küld egy levelet, amit át tudok venni.

Őket azért körözik, mert lementek a térképről. Nincs a hatóságok előtt ismert lakcímük, tartózkodási helyük. Vajon miért nincs?:)

2018. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg naiv voltam. Valószínű, hogy ezért van mindegyik neve mellett fénykép is.
2018. jan. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!