Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ez hogy a facebook személyi...

Mi ez hogy a facebook személyigazolvány nélkül nem enged be?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kamu facebook profilt. Tény hogy nem a valódi nevemet írtam be és nem a valódi ismerőseimet jelöltem. Csak beléptem mindenféle csoportba de már nagyon sok csoportban bent voltam...


[link]

Ez a fogyatékos MINDENHOL azt reklámozza, hogy olyan embert keres aki tollkupakot rág. Még a képe is egy tollkupak.


Én ezt már láttam évekkel ezelőtt ezt floodolta chaten, fórumokon, kb mindenhol!


Privátban megkérdeztem tőle, hogy mégis mit akar ezzel a tollrágással mert már évek óta írja! Erre az volt a válasz hogy bejelenti a facebookomat mert kamu névvel vagyok fent! Azóta nem tudok belépni mert személyit kér az fb, vagyis igazoljam a nevemet!


Enyi valakit jelentesz és töltsön fel képet a személyiről? Aztán a hulye fb vagy elfogadja vagy nem...



2018. jan. 1. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Csináltam egy kamu facebook profilt. Tény hogy nem a valódi nevemet írtam be és nem a valódi ismerőseimet jelöltem. Csak beléptem mindenféle csoportba de már nagyon sok csoportban bent voltam..."


Nyilván ezért, nem? :D


Mondjuk annyi azért van benne, hogy a frászbuk kissé sajátosan moderálgat, részrehajlóan. De a te eseted eléggé nyilvánvaló.

2018. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"csinálsz egy másik kamu profilt, probléma megoldva"


Én se vagyok nagy fb fan de látszik hogy te még életedben nem használtad.


ilyen nevű emberek vannak fenn hogy "kiscsaj királylány xdd csőh lol" meg hasonlók.


Ha én képszerkeszkesztővel csinálok egy képet amivel igazolom a nevem az okirathamisítás?

2018. jan. 2. 10:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, okirathamisítás, de én nem félnék azért, hogy feljelentenek.


Hogyan kellene igazolnod a kilétedet? Elküldeni beszkennelve valami igazolványt?

2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10: "Id= identital corparisen company."

Hogy mi?

ID = identification vagy identifier azaz azonosítás vagy azonosító.

Amerikában többször is kérték a hatóságok az ID-mat: "Show me your ID please!" Azaz mutasd meg nekem az azonosítód ami ugye személyit vagy útlevelet jelent.

2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!