Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ez hogy a facebook személyi...

Mi ez hogy a facebook személyigazolvány nélkül nem enged be?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kamu facebook profilt. Tény hogy nem a valódi nevemet írtam be és nem a valódi ismerőseimet jelöltem. Csak beléptem mindenféle csoportba de már nagyon sok csoportban bent voltam...


[link]

Ez a fogyatékos MINDENHOL azt reklámozza, hogy olyan embert keres aki tollkupakot rág. Még a képe is egy tollkupak.


Én ezt már láttam évekkel ezelőtt ezt floodolta chaten, fórumokon, kb mindenhol!


Privátban megkérdeztem tőle, hogy mégis mit akar ezzel a tollrágással mert már évek óta írja! Erre az volt a válasz hogy bejelenti a facebookomat mert kamu névvel vagyok fent! Azóta nem tudok belépni mert személyit kér az fb, vagyis igazoljam a nevemet!


Enyi valakit jelentesz és töltsön fel képet a személyiről? Aztán a hulye fb vagy elfogadja vagy nem...



2018. jan. 1. 11:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


ez volt a nevem biztos az nem tetszett neki...

2018. jan. 1. 11:31
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha feltöltesz amin az a név van akkor elfogadja. De amúgy valóban felháborító főleg úgy hogy egyébként is visszaélnek az adataiddal amit megadsz.
2018. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Szabályt szegtál, elkaptak, így jártál. Ha nem tetszik ne használd a rendszert, nem kötelező, ha használod elfogadtada felhasználói feltételeket.
2018. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A facebook szabályzatában benne van, hogy csak saját személyazonossággal regelhetsz, ha lebuksz (sokan jelentenek pl.), akkor a facebook jogosan kéri, hogy igazold magad.
2018. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem látom, hogy mi a sírásod oka. Kapu profil, amit jelentettek. Itt te vagy hülye a történetben, semmi okod a panaszra.


Amúgy meg mi van akkor, ha kupakot rág? Azt tesz, amit akar, ha zavar tiltsd.

2018. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen azon vinnyogott hogy változtasd meg a neved, most meg már a személyit kéri mert az előbbi megoldás nem volt túl ésszerű. Csak ugye minek adnád meg egy ilyen oldalnak bármilyen hivatalos iratod másolatát. Meg a fb részéről nem értem ezt az álszentkedést. A kamuprofilokból meg a kamuhírekből élnek, akkor meg ne vinnyogjanak.
2018. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5/6


Több száz embert nem zavart a név, csak ezt a tollkupakrágó fogyatékost.


Egy ostoba weblap miért kér személyigazolványt? Nem kérhet, mi köze hozzá?

2018. jan. 1. 12:29
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Hát a saját szabályzata szerint amit elfogadtál, de kérhet. Már csak az a kérdés hogy a magyar törvényekkel mennyire van ez szinkronban.

2018. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy másik kamu profilt, probléma megoldva.
2018. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Diákigazolvány, jogosítvány, útlevél is jó. Nem szükséges feltétlen személyi igazolvánnyal igazolnod az id-ed.

Id= identital corparisen company.

2018. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!