Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi történik, ki...

Ilyenkor mi történik, ki lenne a bűnös?

Figyelt kérdés

A történet NEM megtörtént. Tegyük fel, hogy megyek éjszaka egy teljesen üres utcán, és valaki megtámad. Én előveszem a gázsprayt, lefújom, elszaladok. Innen 2 lehetőseg:

1. Mi lenne, ha elmegyek a rendőrségre, bejelentem, de ő is bejelentene engem, hogy ment az utcán, és én meg megtámadtam egy egy spray-vel?

2. Mi lenne, ha én nem jelenteném be, viszont ő feljelentene engem, és mondjuk személyleírás alapján megtalálnának(a rendőrség mellett lakom)?


2010. máj. 31. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől lennél Te bűnös? Nehezen hihető, hogy az ember gázspray-vel támadjon másokra. Aki meg rád táamd, valószínűleg nem először teszi, és nem szívesen mutatkozna a rendőrségen.
2010. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

becsapós, mi? :D

ha az utca öres, akkor nem lehet ott senki és nem támadhatnak meg

2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

'Há drága rendőrúr meglátott az a szemít meglátta hogy cigány vagyok oszt jött is nekem !


Lakik felénk 1-2 ilyen, sajnos megtennék.

2010. máj. 31. 19:16
 4/9 A kérdező kommentje:

19:15 igen, persze, mivel üres, én sem vagyok ott, ezért nem is létezem, ez a kérdés is csak egy érzéki csalódás.


''-.-

2010. máj. 31. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ahogyan a mai magyar jogrendet ismerem, tuti hogy téged vennének elő. Ebben az országban nincs jogrend.

Engem a válófélben lévő feleségem jelentett fel mindenféle hazugsággal, bizonyítani tudtam, hogy hazudik, mégis engem büntettek meg.

2010. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19:23, pont erre gondoltam én is.. De akkor mit tegyen az ember? Hagyja, hogy kriabolják, adja szó nélkül oda minden értékét, "így jártam" szöveggel?
2010. máj. 31. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A támadó származásától függ, illetve attól, hogy milyen gáz van abban a spray-ben - ha oxigénnel fújod le, nem nagyon árt neki :)
2010. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, nincs jogrend az országban. A börtönök ártatlanokkal vannak tele. Illetve a romákat védi elsősorban a rendőrség (bár éppen, akik ezt mondják, azok hangoztatják, hogy a börtönök is romákkal vannak tele).


Nem kellene a végletekig általánosítani.

2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyszer hallottam egy előadást, ahol azt mondták, nincs ok az "aggodalomra" mert (csak hasraütve mondok számokat) a börtönökben csak az emberek 20%a cigány, a többi mind magyar! Úgyhogy ne beszéljünk a cigánybűnözésről! Na igen, csak legalább tízszer annyi a magyar, mint a cigány.


Visszatérve: TW1000-es OC(bors) spray.

2010. máj. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!