Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ha zaklat valaki?

Mi a teendő ha zaklat valaki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem veszélyben vagyok.

Megismerkedtem egy sráccal, akiről hamar kiderült, hogy nincsenek rendben az idegei. Nehéz gyerekkora volt, stb, meg is látszik rajta.

Még csak néhány napja ismertük egymást, amikor nemet mondtam neki egy meghívásra, amire elég rosszul reagált, így nem is volt kedvem hozzá. Ezután többször is nemet mondtam neki, mire kiakadt és kifakadt, elkezdett sértegetni meg oltogatni. Sajnos "visszaszóltam", ami nagy hiba volt, mert mégjobban kiakadt, amit ezután írt én igazából fenyegetésnek veszem: ezután látni se akar, kerüljem el mindenhol, nehogy megjelenjek a közelében, mert...(nem fejezte be a mondatot)


Szóval nem feltétlenül zaklatás, de nagyon ijesztő. Ki sem merek menni a lakásból, mert volt, hogy már itt várt, amikor jöttem munkából (akkor még kevességből). Mi van ha most is megteszi? Az a tipikus rosszfiú, tetkók, fegyver, sötét múlt, stb.


2017. júl. 2. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
(akkor még kedvességből)*
2017. júl. 2. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az a tipikus rosszfiú, tetkók, fegyver, sötét múlt, stb."

...És nehéz gyerekkora volt. LOL :D


Nekem is és sok mindenki másnak is, mégse vagyok ilyen fász. Legközelebb majd jobban nézd meg kivel, mikor, hol, mennyi idő után és ki az aki alá adod a lovat.

2017. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez így még nem zaklatás.


Gázsprayt azért tarts magadnál és egyedül ne mászkálj kihalt helyeken.

2017. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Megkérsz vagy lefizetsz pár szép szál legényt, hogy rakják alaposan helyre a zaklatót. Két törött karral vagy lábbal aligha fog tudni ártani már neked...
2017. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!