Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért isznak? A szüleik mit...

Miért isznak? A szüleik mit csinálnak egész nap?

Figyelt kérdés
Hétköznapokon dolgozom, hétvégén viszont ha itthon vagyok, szeretnék pihenni, de sajnos nem lehet az utcán részegen ordítozó semmirekellő fiatalok miatt. Nem lehet egy vacsorát jóízűen elfogyasztani, nem lehet egy műsort megnézni, nem lehet 8-9 között tisztességgel lefeküdni aludni, mert kibírhatatlan az ordítozás, ház előtt beszélgetés.Én nem akarok alkoholt inni, nem akarok kocsmát a környékből. Van valami illetékes szerv, akik huzamosabb ideig mondjuk intézetbe vitetnék? Hiába ordítottam ki az ablakon, hiába mentem le ordítani, vagy semmit nem ért vagy ugyanúgy folytatódott.
2017. jún. 25. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi köze a problémádnak a családi kapcsolatokhoz?? Ha zavar a ház előtt beszélgetés este 8-kor, hívd ki a rendőröket. Ki fognak röhögni és elhajtanak a pitsába, de egy próbát megér.:D
2017. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8-9 között "szabad ordibálhatnak" az emberek, akkor is, ha neked ez nem tetszik. Értem, hogy zavaró, engem is zavar, de valahol húzni kell egy határvonalat az egyén és a közösség érdeke közé.


Ha viszont nincsenek 18 évesek, akkor nyugodtan hívd ki rájuk a közterületeseket vagy a rendőrséget.

2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A média elzüllesztette a fiatalokat :/
2017. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha viszont nincsenek 18 évesek, akkor nyugodtan hívd ki rájuk a közterületeseket vagy a rendőrséget."


Miért? Este 7 után kijárási tilalom van a 17 éveseknek?

2017. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Költözz tanyára, ott nyugalom lesz!
2017. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha Budapest belvárosáról van szó: Add el az ingatlanodat és költözz el, hiszen most Budapesten nagyon magasak az ingatlanárak. Ha minden hozzád hasonló is ezt tenné, az jó lenne a városba költözni vágyó fiataloknak is, meg nektek is.
2017. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Miért? Este 7 után kijárási tilalom van a 17 éveseknek?"


Nem, viszont nem fogyaszthatnak alkoholt. Vagy igen, csak nem vehetnek? Most elbizonytalanodtam. De mindegy i, közterületen elvileg senki sem fogyaszthat alkoholt.

2017. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, még írd ki párszor, az előző kb 70 alkalom nem volt elég.....
2017. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szüleik is isznak, csak nem akarnak velük inni.
2017. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovpet ***** válasza:

7: "Nem, viszont nem fogyaszthatnak alkoholt. Vagy igen, csak nem vehetnek?"


Egyik sem. Nem lehet nekik eladni :)

2017. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!