Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én szeretnék a kertemben...

Ha én szeretnék a kertemben egy hitler szobrot állítani, akkor megtehetem? Vagy van olyan törvény amely tiltja ezt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 10:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
A kérdés, hogy miért a kertbe akarod? Ha provokáció, akkor nekem tetszik. :) Vagy akkorát akarsz ami csak ott fér el? Az is tetszik. :) Tökös vagy.
2017. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Heil Hitler!
2017. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 csmyky válasza:
Ha meglátnák a "B" tolvajok betörök akkor szerintem menekülőre fognák és elfutnának!
2017. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csmyky válasza:
Én is állítanék szobrot!
2017. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

...csakhogy (és ez most a #14-esnek szól), ahhoz előbb PÉNZ, és/vagy ALKOTÓITEHETSÉG szükségeltetne! Ámde..., ámde az a nagy helyzet, hogy a HÜLYÉK sok mindennel rendelkeznek sajátjogon, 2 dologgal ölég ritkán:

a) pénzzel, illetve

b) alkotótehetséggel!...

Merthogy ugyanis, úgy az egyik, mint a másik, LEGINKÁBB AZ ÉRTELMESEKNÉL VAN!


(Amikor a hülyék mégis pénzehez jutnak és/vagy valami alkotás kerül a birtokukba, azt is leginkább az értelmesektől lopják, nem pedig a saját fajtájuk beliektől... – És az esetek túlnyomó részében, rövid úton el is kótya-vetyélik, amit loptak... – Amikor meg mégsem, akkor az ESZESEK szerzik vissza tőlük: vagy így, vagy úgy...)


Különben meg, nincs ebben semmi provokatív! Egy HÜLYE, sohasem képes hangsúlyosan és kreatívan provokatív lenni! Ugyanis AHHOZ IS ész szükségeltetik!

Egy hülye legfeljebb arra képes, hogy gúnykacajt fakasszon az értelmesekben...

2017. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!