Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy van a közjegyzőnél való...

Hogy van a közjegyzőnél való letétbe helyezés? Levelet.

Figyelt kérdés

Ha azt akarom, hogy halálom után valaki megkapja a levelet, amit egy közjegyzőnél letétbe helyezek, akkor az hogyan van?

Honnan fogja megtudni a közjegyző, akinél letétbe helyeztem, hogy oda kell adnia, mert meghaltam?

És ha véletlenül nem adja oda, mert nem tudja, hogy meghaltam, akkor akinek szól a levél, az hol keresse? Honnan fogja megtudni, amikor megtudja, hogy meghaltam, hogy hagytam-e neki valami üzenetet? Mert gondolni fogja, várja.


Honnan tudja meg a hagyatéki ügyintéző közjegyző, hogy van-e egy másiknál letétben egy levél a hagyatékozótól? Biztos, hogy megtudja?



#közjegyző #halál után #letétbe helyezés #hagyaték-levél
2017. jún. 15. 05:44
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy erről valamilyen formában értesülne, de hogy hogyan arról nekem sincs elképzelésem.
2022. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!