Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Telephely engedély lakoövezet...

Telephely engedély lakoövezet családi házak mellett között?

Figyelt kérdés

kérés jogilag mi a lehetöség a telephelyre hangra s a nekem szánt portámfele elhelyezett látképe a kamionak ,Ami rögtön az elsö látkép ha kinézek az ablakon vagy kilépek az ajton! Köszönettel 12 tonnás teherautójának, Ami az ö házamőgött tüzfala melé jött létre de az én udvaromra nézz, Én gyönyörködöm az ajtom előtt a kamionjában s a ki be állás mindenapos ajtöm elöti inditása egy rémállom . Jelenlegi szivmütétem után ezt életem végéig türnöm kell? köszönettel Várom válaszotokat s a jogi megoldást békesség véget hogy lehet elkerülni ? Amit eddig szolttam részükröl fenyegetelözés s veszekedésbe torkolott,



--------------------------------------------------------------------------------


2010. máj. 15. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt is ugyanúgy van. Megtetézve még azzal, hogy egy földútra szokott állni, amíg a benti kamionokat szerelik, rendezik, és így telehordja sárral az utat. A földutat már teljesen szétvágta, ha esős időben megyünk a buszmegállóhoz (a földúton kell egy darabig),nyakig sárosak leszünk, mert olyan ramaty állaptú lett az út, hogy nem lehet kikerülni a pocsolyákat.A két utca közötti betonáteresz már széttört miatta, mert ahogy elkészült, nem várt semennyi időt, ráhajtott a b@zi nehéz kamionjával. Van úgy, hogy az utcát is leállja.

Sokan szóltak már érte neki is, az önkormányzatnak is, de semmi foganatja.

2010. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs szabályozva kresz vagy önkormányzati szinten a családi házak között Teherautó engedély??? Ez felháborito ,Az meg hogy létezik emberek nyugalmát biztosito törvény is szerintem !Vagy pénz kérdés ez is,Az a legszebb hogy állhatna az udvarára is a teherautóval de jobb a háza mögé dugni mert igy csak az én udvarom mellé az én ajtom elé tolat be , S csodálkoznak ha egy határ után a békés emberben is elpattan az ütö, Aki kiad ilyen engedélyt annak az ajtajába kellene tenni egy két kamiont!
2010. máj. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!