Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felelősségre vonható betegállo...

Felelősségre vonható betegállományban levő munkatárs határidős munka el nem végzéséért mikor ott se volt?

Figyelt kérdés

Felelősségre vonható valaki azért mert nem végzett el egy határidős munkát mert megbetegedett és elment betegállományba? De hát mit kellett volna tennie nem is értem mire gondol a cég. A munka csak a cégnél végezhető haza nem vihető távmunka el se képzelhető. És ugye nem lett elvégezve mert a munkatárs hivatalosan jelentett és papírozott betegállománnyal kórházban volt.

Mit várt volna a cég? Hogy eljön a kórházból és bejön dolgozni? De még ha nem is lett volna kórházban a lényeg a lényeg hogy betegállomány. Ez esetben nyilván a cég dolga a helyettesítést megoldani…

Hogy van ez?


2017. márc. 21. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát tiszta sor. Én találok más állsát ő meg talál más embert.... ugye. Tiszta sor.

Igaz hogy amíg táppénzen vagyok ki nem rúghat senkit így állományban kell tartania engem és fizetheti a munkáltatói járulékokat és 3 hétig a betegállományt is.

És aztán majd ha kirúg akkor még mindig nincs vége mert egy munkajogász majd átnézi azért az ügyet és indul a per ha lát esélyt a sikerre.

Ha ez kell. Összeillünk nem?

2017. márc. 21. 18:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Szóval direkt nem szóltál a főnöknek, hogy van egy határidős munka, amit te nem fogsz tudni befejezni és most meglepődtél, hogy ki van akadva? :D
2017. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hagyjátok már, csak a szokásos munkaügyes troll...amúgy ezt már egyszer elsütötte
2017. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!