Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető a közterületen...

Büntethető a közterületen való vizelés?

Figyelt kérdés

A napokban az egyik ismerősömet észre vette egy rendőr ürítés közben!

És mondta neki,hogy ez közszemérem sértés!

Tényleg megbüntethetek?

És jogosan?

Ti egyetértetek ezzel a jogszabállyal?

Kort és nemet is írjatok légyszíves!



2017. febr. 5. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nekünk is bokor van az ablak előtt és állandóan ide járnak hugyozni, de van, hogy ide is szarnak felnőtt emberek."

Én ilyenkor a nyakukba zúdítanék egy vödör vizet, miközben ott gugyulnak. Jaj, bocsi, nem vettem észre, hogy valaki van a bokorban...

Én ténylegesen SOS helyzetben elnézném. Inkább ez, minthogy összepisálja valaki magát. Csak ezzel meg sokan visszaélnének, nem lehet objektíven mérni, hogy tényleg ennyire sürgős volt-e.

Egy időben laktam egy szórakozóhely közelében. Éjszaka-hajnalban a részeg tinicsajok (tehát nem alkesz öreg csövesek!), nem hogy csak az előkertben lévő bokorba hánytak, hanem nem voltak szégyellősek, gatya le és gyakorlatilag versenytfostak a nyílt utcán. Hát elég illózióromboló jelent volt.

máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!