Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez most akkor illegális?

Ez most akkor illegális?

Figyelt kérdés

A port.hu-n beírtam egy film hozzászólásai közé, hogy nekem megvan az a film, amit sokan keresnek és ha valakit érdekel, akkor tudok másolni belőle.

Meg is történt, két embernek küldtem is, ki is fizették, szóval rendben ment minden.

Ez illegális?


2010. máj. 5. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért másolatot adni igen, illegális.
2010. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De igazából csak a postaköltséget és a cd árát kellett kifizetni, tehát nem volt plusz költség. Vagy már maga a terjesztés is törvénytelen?
2010. máj. 5. 14:40
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Így van...Maga a terjesztés is az,sőőőőőőőt az is illegális ha neked megvan úgy,hogy nem tudsz felmutatni eredetit.Ha letöltesz egy filmet,akkor 24 óra múlva köteles vagy letörölni a gépedről.
2010. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem saját használatra másolatot készíteni illegális.
2010. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2010. máj. 5. 14:57
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, illegális, és elég alap dolog lenne ezt tudni.. Szerintem még a DVD-n, vagy a tokon is fel van tüntetve..
2010. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
79%

még anno mikor IT-ztünk voltak ilyen kérdések.

Ha letöltesz egy filmet. 24 órán belül törölnöd kell a gépről. igen oké.

De SAJÁT részre term. kiírhatod. De ezt nem mutathatod be nagyközönség előtt nem terjesztheted ingyé sem. nem hogy pénzért.

2010. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Illegális!:D De fél Magyarország lesz@rja úgyhogy nyugi!:D
2010. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék hozzátartozni ehhez a "félhez". Mert ezért tart itt ez az ország. Köszi, a felvilágosítást! ;)
2010. máj. 5. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
16:13 saját részre csak akkor,ha megnézed és törlöd.Akkor nem kell,ha megvan az eredeti lemez és csak biztonsági másolat céljából készíted.Hidd el tudom...:)
2010. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!