Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valamilyen eljárással meg...

Valamilyen eljárással meg lehetne oldani hogy iskolai szünetben tudjak legálisan dohányozni?

Figyelt kérdés

Iskola teljes területén betiltották a cigarettázást, az iskola területének elhagyása meg ugyan úgy szabálysértés a 13. évfolyam alattiak számára.

Próbáltam normálisan megkérdezni az igazgatóhelyettest hogy hogy lehetne mondjuk azt megoldani,hogy minden nap bent vagyok 2-ig,és 6ból 2 szünetben kimehessek dohányozni,de konkrétan az arcomba röhögött.


18 éves vagyok.


2017. jan. 10. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9-es,havonta jársz asztmavizsgálatra?:D

Hát ahhoz is gratulálni tudok.

2017. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak hogy érts,aki súlyos asztmás,az is max fél évente jár vizsgálatokra.

Megnézném azt az orvost,aki téged havonta vizsgálgat....

2017. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekek, nem úgy van az, hogy egy ideje már 16 év az iskolakötelezettség kora? Sétálj ki, aztán szarj az egészbe.
2017. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Gyerekek, nem úgy van az, hogy egy ideje már 16 év az iskolakötelezettség kora? Sétálj ki, aztán szarj az egészbe."


Az felmenő rendszerben van. Jelenleg a 10. évfolyam az első, akinél ez érvényes. A mostani 18 évesek 18 éves korukig tankötelesek!


Aki meg nem ért hozzá, az nem tudom minek ugat bele olyan kérdésbe, amihez nem ért.

2017. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én anno 2000-es évek simán kimentem a sulival szemközti utcába haverokkal rágyújtani minden szünetben, illetve télen a fiú és/vagy lány wc-ben, osztályteremben ablakon kihajolva szünetbe cigiztem/cigiztünk!

18 év alatt tilos volt de a fél suli ezt csinálta..18 év után pedig szülő beírt a ellenőrzőbe, hogy engedélyezi és akkor senki nem szólhatott be...simán dohányoztunk iskola udvarán. 18-ig lett pár osztályfőnökin,igazgatóim :-) jó a rosszban, hogy sokat kellett igazgatói előtt állnom és lemaradtam a köv óráról pl matek :-) ha feleltetés volt akkor direkt tanár előtt gyújtottunk rá az meg vitt az igazgatóhoz így megúsztam/megúsztuk a matek feleltetést..régi szép idők :-) A mostani rendszert nem ismerem, de én tuti rágyújtanék..nem bírnám ki délutánig cigi nélkül!

2017. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Maszekra járok ennyi.
2017. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne cigizz.
2018. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!