Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3-4 évvel ezelőtti ügyeket...

3-4 évvel ezelőtti ügyeket most fel tudnék jelenteni?

Figyelt kérdés
lopás, testi sértés, drogfogyasztás, terjesztés. A testi sértésnél az orvos feljelentette, de én sajnos akkor visszavontam a feljelentés (amit már bánok), de most szeretném ha ezek miatt történne valami. A drogfogyasztás-terjesztés kb 1 éve volt. Ezeket a dolgokat amúgy egy ember követte el.
2010. máj. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
És mért akarod feljelenteni? Vagy ha másképp kérdezve akkor miért nem akartad?
2010. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mit tudnak kezdeni egy több mint egy éves üggyel? Feljelented, ha nem röhögnek ki, pár hónap múlva akkor is meg fogják szüntetni a nyomozást bizonyíték híján.
2010. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy év alatt a drog szépen kiürült már a szervezetéből, ha nem fogyasztott azóta. Terjesztést nemhiszem, hogy tudnád bizonyítani ennyi idő után. Ha visszavontad a feljelentést, akkor most már az is fölösleges. Gondolom kib@szott veled és bosszút akarsz állni, de szerintem feljelentéssel nem fog menni, csak akkor, ha találsz valami mostani ügyet.
2010. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem jelentettem fel, mert a testvérem VOLT, de már nem tekintem annak, ő se engem, nem is baj, gyűlöljük egymást. Igen, bosszúból akarom, mert mindenkit ellenem úszít, anyámat legfőképp, multkor is majdnem nekem jött, neki lehet mindent nekem semmit, stbstb. És voltak ügyei, de megúszta állandóan, meg anyám se tett semmit, pedig tudott mindenről, de ő is fél tőle, mint ahogy mindenki. Apámat is megverte... Csak akkor az volt a baj, hogy én nem csináltam semmit, most meg normálisabb lett egy fokkal, szóval nem drogozik, nem lop. Akkor most mit lehetne csinálni? És persze névtelenül jelenteném fel, mert ha megtudná megölne... De hát ha ez így már nem lehetséges, akkor nem tudom...
2010. máj. 5. 11:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja még az, hogy priusza már van (rendőrségen ujjlenyomat, stb) mert volt egy verekedéses ügye, és akkor a gyerek feljelentette. Illetve ekkor azt hiszem kapott gyámot is vagy micsodát.
2010. máj. 5. 11:29
 6/6 anonim válasza:
legegyszerubb: rugd pofan a kocsogot.
2010. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!