Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Táppénz és leszázalékolás?...

Mazsi87 kérdése:

Táppénz és leszázalékolás? Fontos és sűrgôs lenne!

Figyelt kérdés
Betegség miatt tàppénzen vagyok lassan egy éve 2 részletben(màs betegség) A cégem könyvelõje elakarja inditani a leszàzalékolàst,megcsinàlta a papír amit elküld,de a munkaviszony megszünésérõl még nem volt szò,csak h majd a bizottsàg jelentkezik,nos nekem kicsit gyanus a dolog h ez ilyen sûrgõs lett hàt utàna néztem ha nyugdíjaznak akkor nem kötelesek kifizetni a végkielégítést ami nem kevés összeg..Megtehetem h nem írom alà a felmondàsom?Vissza lehet még mondani a bizottsàgot mert az orvossal még nem beszéltem meg akkor gondolom nem érvényes.. nem tom hogy mûködik...Tudna valaki tanàcsot adni mit tehetek vagy kihez forduljak?Köszönöm!
2016. dec. 1. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"Megtehetem h nem írom alà a felmondàsom?"


Bármit megtehetsz.

2016. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nekem is tiszta h nem írom alà,de attól még õk nem fognak elküldeni nekem csak akkor jàrna...
2016. dec. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!