Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd kapta a postai...

Ha a szomszéd kapta a postai levelemet és ki is bontja akkor az bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ötös, nyolcas, tizenkettes hozzászólónak ne higgy!

Btk-ban benne van, rákereshetsz: akár egy év szabadságvesztéssel is büntethettő!

2016. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én a postást vontam kérdőre.

Semmire nem mentem vele.

De tudok olyat ahol névegyezés (Szabó István) miatt kimentek ismerősömhöz, hogy árverés lesz. Aztán helyrajziszám...végül belefáradtak és minden levelet ami nem nekik jött a kazánba raktak.

Ezt jelezték a másik Szabónak is előtte, hogy ideje neki is lépnie. Ő lesz....a, ezért ismerősöm is.

2016. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen , de be kell bizonyítanod , hogy az illető információ , vagy haszonszerzési célből nyitotta ki a levelet , szándékosan , és nem véletlen , figyelmetlenségből .
2016. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Panaszt kell tenni a Postán, a személyiségi jogok megsértése miatt. A felbontás valóban büntetendő cselekmény!
2016. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%

E országban mindenre van törvény, jog,...ha leveled az én

postaládában találnám a kazánba gyújtósként használnám, te meg bizonyítsad be !!

2016. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25

Tényleg megéri a felgyújtásával bajlódni, mint ideadni. Ökör.

2016. nov. 25. 10:52
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem bajlódás hanem sporolás, ingyen gyujtós...

Ökör meg te vagy ha így gondolkodsz és arra sem vagy képes hogy pontos címet adjál. Igaz ha faluvégén putriban laksz akkor nem csodálkozom, sőt jóviszonyban vagy szomszédaiddal is !!

2016. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Pontos volt a cím, agysebész. A posta vitte rossz helyre. Agyadat használhatnád néha.
2016. nov. 26. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!