Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy vegyem rá prostitúcióra...

Hogy vegyem rá prostitúcióra kényszerített barátnőm hgoy beszéljen a hatóságokkal?

Figyelt kérdés

Előző kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__822292

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A helyzet az hogy nagyon fél és nagyon szégyelli a dolgot, senkinek nem emr szólni, egyrészt a szégyen miatt másrészt meg fél a veréstől amit az apjától kaphat...

(apja kényszeríti) és ott van a beleegyező nyilatkozat amit aláírt, fél hogy ezzel nem tudnak mit tenni

Hogy vegyem rá hogy beszéljen a hatóságokkal?


2010. ápr. 28. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16 alatt mindegy mit írtak alá. pontosan mennyi idős? 16 alatt csak korlátozottan cselekvőképes, így az aláírás cáfolható. egyébként probáld kiismerni, hogy ha esetleg már benn lenne az ügy a bíróságon akkor bevallaná-e. Próbáld feljelenteni a szüleit, kivizsgálást fognak indítani, valószínű hogy ki is bukik a dolog, és a tárgyaláson talán már eljut odáig hogy bevallja, ha magátóül nem is tenné.
2010. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
17 éves...az minek számít? mert nem felnőtt azt tudom...fiatalkorú? Az aláírhat iylesmit?
2010. ápr. 28. 20:09
 13/22 anonim ***** válasza:
de mit írt alá? aláírta, hogy ő saját akaratából prostituált? és ha a rendőr kimegy kérdezi és segítene, akkor nem ismerné be, hogy nem igaz?
2010. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

18 év alatt nem írhat alá semmilyen szerződést, de végül is mindegy, mert egy ilyen tartalmú szerződés eleve törvénytelen


amúgy: jogiforum.hu

2010. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha vmit önként csinálok, akkor milyen beleegyező nyilatkozatot kell aláírnom. Belegyezek magammal?
2010. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A prostitúció illegális!!! Az a "nyilatkozat" szart sem ér! Azonnal a legközelebbi rendőrségre feljelentést tenni!
2010. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Alkalmanként kap egy kevés pénzt, hogy teljesen úgy tünjön mintha saját akaratából fizetésért csinálná...
2010. ápr. 30. 14:54
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem kérdező vagy simán hülye vagy, vagy kamu a kérdés.


értelmes ember megértette volna amit írunk, te vagy tényleg hülye vagy, vagy nem akarod megérteni, mert csak játszol itt.

2010. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Teljesen megértettem a prostitúció illegális, az oké, de mivel tanuk vannak rá hogy aláírt, és pénz is kap, ha rendőrségre megy...ő is rács mögött végzi nem?
2010. ápr. 30. 15:09
 20/22 anonim ***** válasza:

leírtuk mindannyian mit tegyél, és, hogy miért nem ér szart se amit "aláírt". nem írjuk le még egyszer.



annyit azért még elmondok amit ugyan korábban említettem: hogy ha ő nem akar változtatni, ha ő megvédi a "fogvatartóit", akkor meg is érdemli. ennyi.

2010. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!