Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy vegyem rá prostitúcióra...

Hogy vegyem rá prostitúcióra kényszerített barátnőm hgoy beszéljen a hatóságokkal?

Figyelt kérdés

Előző kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__822292

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A helyzet az hogy nagyon fél és nagyon szégyelli a dolgot, senkinek nem emr szólni, egyrészt a szégyen miatt másrészt meg fél a veréstől amit az apjától kaphat...

(apja kényszeríti) és ott van a beleegyező nyilatkozat amit aláírt, fél hogy ezzel nem tudnak mit tenni

Hogy vegyem rá hogy beszéljen a hatóságokkal?


2010. ápr. 28. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

a belegyező nyilatkozat hogyis bnéz ki?

vannak tanúk akik aláírták a nyilatkozatot?

kiskorú a lány?

van bizonyíték rá, hogy önszántából és nem kényszer hatására írta alá?

pontosan miként nyilvánul meg a prostisága? apja dugja vagy mi?

2010. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
18 éven aluli pénzért idegenek...és nem tudom tanu van-e
2010. ápr. 28. 19:19
 3/22 anonim válasza:

ja és vannak sérulései? és ami nagyon fontos. a sérülések 8 napnál tovább tartó sérülések?

esetleg a gyermekvédelmiseknél próbálkoztatok?

vagy menjetek el a ZIFI-be. 14. kerület Cserepes Ház ott sztem tudnak mondani dolgokat.

(első voltam)

2010. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

a térbeli lehetőségek igencsak korlátozottak...Haza kell érnie időben


és igen vannak sérülései nem tudom 8 nappon túlgyógyulók-e...

2010. ápr. 28. 19:21
 5/22 anonim válasza:

egy iskolába jártok? :D

(még mindíg első vagyok XD)

2010. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem sajnos
2010. ápr. 28. 19:25
 7/22 anonim ***** válasza:
gyámügy és rendőrség (akár te is megteheted a feljelentést, ha 18 elmúltál, ha nem akkor a gyámügyön szólsz és hivatalból megteszik), 18 év alatt tök mindegy mit írattak vele alá
2010. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hát, amíg ő nem akar tenni, addig nem lehet. illetve szerintem te is bejelentheted a rendőrségen. max ha kimennek, akkor ő majd letagadja meg puszilgatja az apját, hogy minden szuper. de abban az esetben le kell szarni.

ha neki ez így jó és nem kar tenni és a kezdeményezésed is elutasítja, akkor egészségére. ennyit tudok mondani.

2010. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

fene... be tudsz menni a sulijába? mert ha igen könnyen megoldható a helyzet.

bemutatkozol illedelmesen az igazgatónak. elnézést kérsz, hogy kívülállóként rabolod az idejét és elkezdessz neki mesélni a barátodról akit nem szép és kellemes dolgok értek (amiket ide leírtál a kérdésbe). az igazgató nem fog ebböl viccet csinálni és elmegy majds a lányhoz, megnézi a sérüléseket, tanál kikérdezi az iskolapszihológus jelenlétében és máris indul az egész. legalábbis nagyon remélem.

ha meg semmi akkor te elmész a ZIFI-be segítséget kérni tudom Zuglóis ez az oldal, de ezzel ne törődj. [link] ez a címe a ZIFI-nek. menj el és kérj segítséget. ott majd vagy elkezdik az egészet és minden lesz aminek lennie kell vagy elküldenek az ő kerületjében lévő ilyen létesítményhez.

(szokásosan első)

2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy beleegyező nyilatkozat?!


Ha az apja abba kérte volna nyilatkozaton a beleegyezését, hogy előbbi embert ölhessen, akkor a lányt vennék elő? Dehogyis.

Az apja bűncselekményt követ el, tökéletesen független, hogy a lány mit írt alá. Mégha számítana is, az első jöttment ügyvéd is simán kivédi (nem volt beszámítható, kényszerítve volt stbstb), de nem számít.

2010. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!