Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kapok īgy gyerekta...

Hogyan kapok īgy gyerektartåst? Az ållam megelőlegezi? Azt az összeget, amit a bīrôsåg megållapītott?

Figyelt kérdés
A fėrjem azzal fenyegetőzik, hogy vagy feketėn fog dolgozni vagy vållalkozôkėnt minimålbėrėrt, megoldja a munkåltatôjåval.Akkor nem kapok gyerektartåst.
2016. nov. 7. 23:04
1 2
 11/17 anonim válasza:

#7 Már megint, csak a férfi a hibás... Gondolom te ott sem voltál.

Megérett a "kultúránk" a pusztulásra...

2016. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Fogalmad nincs utolsô milyen emberrel ėltem, ės mi mindent eltűrtem neki.

Ėn voltam a 3.tartósabb kapcsolata.Most utôlag tudtam meg, az első felesėge ûgy menekült el, hogy mėg a ruhåit is otthagyta.

2016. nov. 8. 23:17
 13/17 anonim válasza:

Tényleg nem tudom, mert ezeket nem írtad le. De akkor sem egyedül volt ott. Ezt mindketten tudjuk. Az élet csupa reakció egy, egy eseményre, ami reakció valamire. Mindennek oka, és következménye van. Te nyilván nem így gondolod, és nem is akarlak meggyőzni erről, de akár te, vagy a más dolgok együttállása miatt lett ilyen. Feltételezve, hogy nem ilyen volt, amikor férjül vetted, mert akkor biztos nem kötözöl össze vele.

Ez nem biztos, hogy a ti hibátok, lehet csak nem illetek össze, és a következő párotokkal mindketten boldogok lesztek már.


De vannak ismerős részei a válaszodnak, így lehet, hogy van fogalmam....

2016. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nőként bevállalni 3 gyereket 3 apától, mindegyikkel fizettetni egy jó kis gyerektartást + segély + csáládipótík + negyedik pasi fizetése és máris Hawai van és még szidni is lehet a "disznó férfiakat"."


Ahaa... Ha megfogan egy gyerek, az a férfi felelőssége is, úgy tudom, mivel neki is van annyi esze, h gondolhatna a vedekezésre. És ha már sikeresen teherbe ejtett egy nőt, akkor vállalja a következményeket, nevelje a gyereket, vagy ha nem, akkor fizessen.

Úgy birom ezt a "gonosz nők, megerőszakolják a védtelen férfiakat, hogy teherbe eshessenek" hozzáállást.

2016. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát ja. Láttam én már pár ilyen "havajt", negyvenes nő, két kamasz gyerekkel, a 8 órás munka után irodaházak vécéjét takarította, hogy a kölkeit legalább osztálykirándulásra be tudja fizetni, mivel apukának nem volt lefoglalható vagyona, minden az új asszony nevén volt, így az állam sem előlegezte meg a gyerektartást.
2016. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Megfogan egy gyerek, az a férfi felelőssége is"

Hmm. Értem. Az abortuszról, meg csak a nő dönthet egyedül. A férfinak nincs beleszólása.

Neki fizetnie kell még akkor is ha ő elvetetné a magzatot, de a nő ennek ellenére megtartja. De ha a férfi megtartaná, a nő akkor is elvetetheti, a férfinak meg tűrnie kell.

Örülök, hogy egyenlő a két nem, és annak is, hogy a nő az egyenlőbb.

Ha kell valami, akkor a férfié is. Ha olimpiát nyer, akkor meg, a nő gyereke, minden az anyja érdeme, az apja csak megcsinálta.... :-)

2016. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16, nem tudok aludni, úgyhogy neked válaszolok :)

Sajnos, még mindig az van, hogy a nő hordja ki a gyereket, és nem a ferfi. Egy abortuszt a nőn hajtanak végre, nem a férfin. Az ő testéről van szó, és neki lesz egy életre szóló lelki trauma, nem beszélve arról, h vannak, akik nem tudnak teherbe esni egy abortusz után. Ha majd a ferfiak méhet növesztenek és szülnek, akkor lesznek egyenrangúak a gyerek kérdésben.

2016. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!