Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a cselekedet csak szerintem...

Ez a cselekedet csak szerintem sérti a jogaimat?

Figyelt kérdés
X kifényképezett a facebookomból egy megosztast ami egy zart csoportban szerepelt, felnőtt tartalmú megosztás és elküldte Y-nak az én jóhírnevem csorbítása érdekében. Y viszont megmutatta nekem. Ezzel tudok menni én és feleségem a bíróságra? Milyen jogszabályt sértett ezzel?

2016. nov. 5. 15:09
1 2
 1/15 anonim válasza:

Igen, tudsz menni bíróságra.

A személyiségi jogaid sérültek

itt a Személyes adattal visszaélés állapítható meg.

2016. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
szerintem meg ha valamit feltöltesz facebookra (még ha zárt csoport is), akkor nincs sok mozgástered, főleg, hogy csak fb-n osztották meg. Report és ennyi, szerintem a rendőrségen egy percig nem fognak veled érdemben foglalkozni.
2016. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne felnőni. Nem csak években.
2016. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen csak szerinted. Néhány éve még úgy megbaxták vóna a pitsád gumibottal ha ilyenen hisztizel, hogy magad alá fostá vóna. Mondjuk meg is érdemelnéd.
2016. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
miért is? azért mert egy adott témájú oldalon adott témájú megosztást teszek közzé??? :O
2016. nov. 5. 16:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Kimondtad a varázsszót. MEGOSZTÁS!

Vagyis megosztottál valamit, valakikkel. Innentöl kezdve a jó ízlés határain belül, (vagy túl) azt csinálnak a TULAJDONUKKAL amit akarnak.

Igen, a tulajdonuk, mivel megosztottad velük. Erre bizonyítékuk is van.

2016. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a felnőtt tartalmak sértik a facebook irányelveit. Ki is kezdte a jogsértést ?
2016. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menj a rendőrségre,érdeklődj utána.Sanszos hogy mivel megosztottad,nem jogsértés.De én csak találgatok,nem vagyok se jogász se rendőr.Máskor ne ossz meg ilyesmit neten semmilyen csoportban.Nem szabad ekkora bizalommal lenni mások felé.
2016. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem konkrét felnőtt tartalom volt! nem kép vagy ilyesmi. az oké, hogy megosztottam, egy zárt kereten belül! arra senkit nem jogosítottam föl hogy ezt osztogassa!
2016. nov. 7. 05:44
 10/15 A kérdező kommentje:
konkrétumnak csak annyit irokble hogy volt 1-1 fénykép rólam illetve feleségemről akik valami újat, a 21. században teljesen elfogadott dolgot szerettek volna kipróbálni, na de hát ez a balkán.... és a végèn ki sem próbáltuk mert nem találtunk megfelelő partnert a megvalósításhoz.
2016. nov. 7. 05:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!