Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvény ellenes?

Törvény ellenes?

Figyelt kérdés
Ma részt vettem statisztaként egy katasztrófa védelmi gyakorlaton,és most meg találtam egy nagyszerű képet róla,viszont még rajtam kívül 3 mentős is található rajta,akik épp engem látnak el,ha ezt én ki teszem borítóképnek akkor ezzel szabálysértés követek el?

2016. okt. 19. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyet borítóképnek?? :DD
2016. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon megtetszett maga a kép,illetve mentős szeretnék lenni és ezért! :)
2016. okt. 19. 23:19
 3/4 anonim válasza:
Közfeladatot ellátó személy rajta lehet a képen szerintem, betegellátáskor csupán a betegnek vannak ilyesfajta jogai.
2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom, hogy kicsit régebbi a topik de azért ezt leírom!

Először is a mentőzés meg úgy összességében az egész dolog nem erről szól! Facen sokszor látom, hogy emberek egyenruhában pózolnak és várják az elismerő kommenteket, lájkoktat! De a dolog nem erről szól! Alázat, Alázat, Alázat! Egyrészt még közöd nincs a mentőzéshez, nyilvánvalóan még életedben nem kerültél olyan helyzetbe, amikor pl. egy koponyatraumás beteg ott feküdt a földön, mellette még volt egy ptx-e, és egy nyílt hasi sérülése, és éppen kezd összeomlani. Persze a hozzátartózók akik túlélték ott visongnak a nyakadba, hogy csinálj már valami! És akkor kell igazán tökösnek lenni, és nem a facebookon virítani! Ez a szak és úgy összességében és a hivatás szakok nem erről szólnak! Az elismerést nem lehet kierőszakolni. Persze nem mondom, hogy aki pl 10 évet lenyomott egy mentőautón ne tehessen fel egy képet, de én most is azt mondom, hogy az alázat maradjon csak meg. Nem attól lesz valaki nagyember, hogy facebookon egyenruhákban pózol! Remélem te is átértékeled magadban ezt a dolgot, és csak szerényen, főleg amíg közöd nincs a témához. Bocsi, ha kicsit nyers voltam, de ez nem csak rád vonatkozik. Persze kinek a szíve joga, de én így gondolom.

2017. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!