Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben valami törvény ellenes...

Ebben valami törvény ellenes dolog? Megcsinálhatjuk poénból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy haverommal azt tervezzük, szimplán szórakozásból, hogy be csengentünk házakba, és hogy adnak e úgy legalább 5 forintot is, hogy szó szerint meg mondjuk az igazat 😊

Első sorban itt tényleg nem a pénz keresés a lényeg, mert ebből nem tudnánk megélni, főként, hogy van rendes munkahelyünk is. Papírra irjuk, hogy hányan adnak, hányan nem. Az összeg nem fontos (ha egy szál virágot kapunk a kertből, akkor az a "kapunk" részét erősíti!

Ha csak annyot össze gyűjtünk, hogy sok séta után meg ihatunk egy hideg kolatz, mi már nyertünk, és a lakók is 😊


Van ebben em valamk törvény-ellenes vagy tiltott dolog?


Előre is köszönöm.


Üdv:

Angyalka



2016. júl. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mimcs benne tiltott, de ha munkahelyetek van, akkor minek kell ez?


" sok séta után meg ihatunk egy hideg kolatz, mi már nyertünk, és a lakók is"


Nem kellene a sok séta, vegyél a fizetésedből egy hideg kólát! Minek gyütürné magát az ember munka után, vagy a szabadságában ebben a kánikulában? A lakók meg semmit se nyernek.

2016. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

én nem adnék nektek semmit. Nem kértem a szolgáltatásotokat.


De ha a kertet felássátok és kipucoljátok a disznóólat, akkor kaptok 1 pohár csapvizet meg egy kis száraz kenyeret.

2016. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok??? Nekem ilyesmi utoljára 4 évesen jutott eszembe, persze én nem a TV-én nevelkedtem, akkor még más idők voltak.
2016. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%
Mégis mit nyernek a lakók? Ezt el sem tudom képzelni.
2016. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!