Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? Vadkender ültetvén...

Mit tegyek? Vadkender ültetvényre leltem. --->Többi lent

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakom, a töltés mellett,és a szomszéd fiatalokat hallottam h beszélték h vadkendert ültettek a töltés alá a nádasba.Aztán lementem megnézni, h télleg az van e ott.És tényleg az van ott. kb 10 db vad kender van lent, és kb 100-120 cm magasak.

Nem kell értesíteni ilyenkor a hatóságokat?


2010. ápr. 25. 18:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
ha így nézne ki már valaki szívná.
2010. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Szívják azt.A haverokkal azon nevetünk hogy a szomszédok bevannak kábulva töle, de még akk is szívják.Járnak le a töltés alá szedni, megszárítják, és általában kenyér papírba szokták bele tekerni,
2010. ápr. 25. 19:34
 23/30 anonim ***** válasza:

Linkeljek egy képet hogy néz ki a vadkender?

Mert amit te linkeltél az egy termetes joint fa. ami sokat ér. de a "tied" egy semmi olyan mint ez---> az én növényeim


[link]


[link]

2010. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ahan, van ilyen is.Meg 10 db olyan amit én linkeltem.
2010. ápr. 26. 12:42
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Füvet nem olyan könnyű termeszteni mint gondolod! Rendszeresen kell gondozni, sok odafigyelést igényel ha tényleg be akarsz tépni s terméstől. Ráadásul sokan rosszul tudják, nem a levelet kell betekerni hanem az ágak tövében növő gubacsokat. Én a helyedben nem szólnék a hatóságoknak, de ez csak az én véleményem. A marihuána nem károsabb a cigarettánál vagy az alkoholnál, a hatása pedig nem okoz olyan mellékhatásokat mint az alkohol. Igazából nem is értem hogy miért nem legális. Ha mértékkel csinálja az ember abban nincs semmi rossz. Az alkoholt is lehet mértékkel fogyasztani.
2010. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy én mit gondolok?Nem is tudtam h gondolat olvasók is vannak itt, XDXD
2010. ápr. 27. 13:27
 27/30 anonim ***** válasza:
Van pár államellenes bűncselekmény amit köteles az ember bejelenteni minden mást a megítélésünkre bíznak, ha tegyük fel kiderül hogy te tudtál róla nem lesz bűnpártoló, értem? :) A fele amúgy is porzós lesz tehát máris csak 5db amit letudnak aratni arról pedig 1kg körül lesz amiből eladnak elég sokat és lesz több mint 1 millió forintjuk, dönts ki párat aztán jóvilág amíg az emberek maguknak termesztik nincs semmi gond de ne akarjanak belőle hasznot húzni!
2010. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Előttem lévő válaszolónak: A kender egy gaz bárhol megél a minőség a genetika függvénye a gondozás csak a hozamot fogja növelni. Ősszel van aratás szeptember vége/október ez fajtától változik. Kendertől am. jókedve lesz az embernek és nagy étvágya semmi más hiszen van gyógyászati marihuána felhasználás a világ normálisabb felén szerinted az valami külön fajta? :D
2010. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

semmit. a vadkender nem kábítószer növény.

egyébként annyi hülyeséget összehordtak az elöttem szólók, hogy az nemigaz.

2010. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
xD Már réges régen elvitte a Maros.Mert ugyan is az ártérben volt.
2010. júl. 22. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!