Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vadkender nőtt az udvarunkban?

Vadkender nőtt az udvarunkban?

Figyelt kérdés
Lehetséges úgy néz ki mint a vadkender 7 levele van .Lehetséges ??
2011. júl. 16. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
nem fog olyan nőni ami marihuana. csak hasonló növény, szóval nem az.
2011. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én már találtam vadkendert,igaz nem az udvaron... Simán lehetséges amúgy,főleg ha nem a belvárosközepén laksz! Fényképezdle és mutasd meg az a biztos! Ja és kellemes szmókolást hozzá,ha az!
2011. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utánna néztem és nem az . :)
2011. júl. 16. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

óóó



:)

2011. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Parlagfű lesz az.
2011. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Hívd a Gárdát kivágják neked! Ők ezzel foglalkoznak! :P
2011. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vadkender (ami nem ugyanaz, mint az indiai kender) simán nőhet az udvarodban, bár annak a THC tartalma elenyésző így kábítószernek se alkalmas! Viszont a malacok imádják!

30 éve még nagy területeken nőtt felénk is, és rendszeresen szedtem a malacoknak! Akkoriban még eszünkbe se jutott elszívni!

:D

2011. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindenhol nő. Szerinted a vadkender vizsgálja, hogy az a ti udvarotok? Vagy nem értem mi a gond ezzel. Úton útfélen fellelhető, senki mást sem zavar rajtad kívül.
2011. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezt is lehet köszönni a médiának..

Gyakran úgy adják le a hírt hogy ,,vadkendert" termesztett...de vadkendert csak a hülyék szoktak termeszteni mivel abban nincs THC vagy nagyon nagyon kevés és nem érdemes vele foglalkozni.

De egyébként MO egész területe vadkenderrel fertőzött,1éve a koponyeg.hu oldalon rajta volt a "pollentérképen" [link] azóta már leszedték.

Amúgy meg bárhol lehet találni pl Pest- Balaton közötti szakaszon az egész út fertőzött,majd ha vonattal mész nézd meg.

2011. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
Vadkendertől olyan hasmenésed lesz, hogy besz@rsz :D Kábítási ereje meg kb. annyi, mint egy pohár tejnek. Ezt nagyon belém vésték a szaki barátaim.
2011. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!