Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az idősebb tanárok és papként...

MIKLÓS18 kérdése:

Az idősebb tanárok és papként óraadó tanárok miért harsogják azt, hogy jóvilág volt az, amikor tiltott volt a kihívó öltözködés a középfokú sulikban?

Figyelt kérdés
én kicsivel rendszervàltozàs utàn születtem,de ràlàtàsom van a szocializmusra,sokat kutattam,hobbiból!és szerintem aki ezt harsogja,az maga is elméletileg szélsőbal nézetűnek tekinthető màrpedig pap még csak balközép sincs sok nemhogy "komcsi"!nekem anno egy ex-tanàrommal nézeteltéréseim is voltak,aki hivatàsos lelkész,mert addig harsogta hogy súlyosan illetlen pl:sortban megjelenni suliban amíg anno feltettem a kezemet ő megadta a Szót én pedig:Kàdàr elvtàrs meghalt!!!ezt elég szatirikus hangvétellel közöltem,amit a lelkész kigúnyolàsnak kikioktatàsnak vett,pedig csak szelíd véleménnyílvànítás akart lenni!

2016. szept. 18. 23:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Engem az nem izgat hogy ki melyik politikai oldalon àll,csak azt nem bírom felfogni,hogy miért tartjàk ma is jónak az "àtkos" hagyomànyàt!Ma màr erővel sem lehetne visszaàllítani e szabàlyokat sulikba,mintahogy a legàlis veréses fenyítéseket sem!Igaz,vannak szabadoskodó diàkok de azért nem mindenki az!Tudom jól,mert van több pedagógus-rokonom!
2016. szept. 18. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha valóban sokat kutattál volna, akkor tudnád, hogy ennek semmi köze a kommunizmushoz. Vegytiszta konzervatív nézetrendszer ez, amelynek az addig egyeduralkodó normáit világszerte a(z erős Marxizmussal átitatott) 68-as mozgalmak döntötték le.
2016. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szóval azok,akiknek nem tetszik,hogy a középfokú sulikban kihívóan öltözködnek a diákok,csakis szélső balosok lehetnek?Érdekes elgondolás.
2016. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kommunizmus előtt sem lehetett megbotránkoztatóan öltözködni.
2016. szept. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Adolf Hitler szerette a rövidnadrágot. Akkor te is náci vagy, nem? A te logikád sem megalapozottabb ennél.

[link]

2016. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Azért elég szar lehet, hogy 70 évesen izgul, de már nem áll fel, vagy a másik oldal, amikor feláll, de nagyon nem szabadna neki.
2016. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem megbotránkoztatóról,az ma is tiltott!Csak azzal van bajom,hogy egy mai,ezredfordulói fiatalembertől már a rövidnadrág,vagy a nagyon hosszú,de ápolt haj is megbotrándkoztató sok,magát okosnak képzelő vénember szemében!Ez nem az 1970-es évek!,miért nem tudnak ehhez alkalmazkodni??????????????
2016. szept. 19. 21:07
 8/8 anonim válasza:
100%
Azért harsogja, mert úgy érzi, abban a világban jobban tudna boldogulni. Kevesebb lenne a kiélhetetlen vágya, ami a jelenben kikészíti, így a feszültségét így, harsogva adja ki.. Persze hogy jobb volt a fiatal korában, amikor fiatal volt, és mindenkinszarul nézett ki, ott nem volt problémája azzal, hogy nem tud kitűnni semmivel, mert senki nem tűnt ki semmivel. És ez annyira nem is igaz, mert pl. a 60-as években vokt a minikorszak, ami nagyon durva volt, csak a háború után mindenki örült neki, hogy végre valami új, életteli, szexi dolog van az életben újra, 15 év szívás, újjáépítés és forradalomleverés, szovjet katonai megszállás után.
2018. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!