Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez rendőrségi mulasztás volt?

Ez rendőrségi mulasztás volt?

Figyelt kérdés
Előállítottak,mint gyanusítottat egy ügyben ,mikor már két órája ott voltam szóltam ,hogy hagy hívjam fel egy családtagomat ,mert aznap még nem vettem be a gyógyszeremet és szerettem volna hogy behozza nekem (szívgyógyszer amúgy) és ezt nem tették meg hiába mondtam el többször is.Nemsokkal később rosszul is lettem,és pánikrohamom is lett ,mert azt hittem mindjárt meghalok a gyógyszer nélkül.Bevittek a kórházba és megfigyelésre ott is tartottak,mert 200/100as volt a vérnyomásom és 130as a pulzusom. Most akkor mit tudok csinálni?Azóta is pánikrohamaim vannak.Pánikbeteg lettem ez miatt.Ez mulasztás volt?
2016. szept. 17. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Valoszinuleg igen, keress egy ugyvedet es jelentsd fel a rendorseget.
2016. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz panaszt tenni ha úgy érzed, hogy mulasztás történt. Egyébként furcsának tartom az esetedet, de mindenképpen jelentsd.

2016. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi ebben a furcsa?
2016. szept. 17. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
A rendőrség egyértelműen mulasztik.
2016. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Mi ebben a furcsa?"


Pld. az, hogy egy alkalomtól senki sem lesz pánikbeteg, az egy lassan kialakuló betegség.

Meg az, hogy a rendszeresen szedett gyógyszerek esetében gyakorlatilag nulla a kockázata annak, ha egy-egy alkalmat kihagysz.


Egyébként nem történt semmilyen mulasztás. Bárki bármit mondhat - nem kötelesek elhinni. Ha ilyen beteg vagy miért nem hordasz magadnál gyógyszert?

Amikor rosszul lettél akkor pedig gondoskodtak az orvosi ellátásodról.


Küzdhetsz ha akarsz, de nem sok esélyt adok.

2016. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem attól lettem rosszul hogy nem vettem be azt az egyet hanem mert bepánikoltam és halálfélelmem lett hogy nem vehetem be.Szívritmus és szívverés lassító gyógyszerem van ,van hogy csak akkor kell bevennem ha magas a pulzusom,tehát igenis számit egy is.Azért nem volt nálam mert nem a rendőrségre készültem csak a boltba és onnan vittek el.És nem ,nem lopásért.
2016. szept. 17. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság:

kérj az orvosodtól egy igazolást a fennálló betegségedről és tartsd mindig magadnál.

2016. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hívják fel az orvosamat h tényleg szedem de nem tették meg ezt sem
2016. szept. 17. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor nem pánikoltál, amikor olyat csináltál, ami miatt előállítottak? ;)
2016. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem ,mert elkapott az ideg.Ez van,már megbántam,de mind1.
2016. szept. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!