Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy srác utal nekem 100....

Ha egy srác utal nekem 100. 000ft es nem kap semmit az atveres? Azert mar a rendorok is cselekszenek?

Figyelt kérdés
Van egy játék, és a játékban szeretne tőlem venni 2-3 autot, es azt mondom neki h rendben adom, elkuldi a penzt, es en nem adom oda, ez bizonyithato? Ezert lehet rendorsegi ugy?
2016. aug. 14. 07:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

100.000 ft-ért biztosan bajbakerülsz, 2-3 ezerért max. egy ban-t kapsz. A legtöbb MMO tiltja a játékon kívüli értékek cseréjét játékon belüli tárgyakra.


A CS:GO-ra is rámásztak ezért, arra tulajdonképpen szerencsejáték-business is települt.

2016. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,milyen játékról van szó, de úgy gondolom a 100.000 forint az nem virtuális, hanem valódi, a mindennapi életben felhasználható, hivatalos magyar fizetőeszköz.


Azt meg nem akarom elhinni, hogy létezik olyan, 6 évesnél idősebb, beszélni, gondolkodni (?) képes személy, akiben felmerül, hogy 100.000 forint kicsalása nem bűncselekmény.

2016. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!