Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy srác utal nekem 100....

Ha egy srác utal nekem 100. 000ft es nem kap semmit az atveres? Azert mar a rendorok is cselekszenek?

Figyelt kérdés
Van egy játék, és a játékban szeretne tőlem venni 2-3 autot, es azt mondom neki h rendben adom, elkuldi a penzt, es en nem adom oda, ez bizonyithato? Ezert lehet rendorsegi ugy?
2016. aug. 14. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Így utaljon az ember 👨 bármit is... Akár most is fel tudunk jelenteni s IP cím alapján azonosít a hatóság. Undorító vagy!
2016. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Csalásért pénzbírságot fog kapni plusz a 100 000 forintot is fizetned kell.
2016. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
50.000 ft felett, 2 evet is kaphatsz erte. Csinald csak.
2016. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 asdas sdadf válasza:
74%
Elnézést de szerintem ő a multi theft autóra gondol ott vannak ilyen dolgok... És az elején leirta,hogy van egy játék :D ;D Am nem a rendőrők fognak elkapni,hanem az adminok :P
2016. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy játékban "ft" lenne a fizetőeszköz...
2016. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A jatekban nem, de rendes penzert uzletelnek jatekbeli dolgokat. Eleg gyakori az ilyen atveres. Bar aki kepes ennyi penzt adni par csili vili pixelert cserebe ez lehet hogy egy tanulopenzt megerdemel...

Igen bizonyithato, ha csak jatekon belul lopnal akkor az adminok dolga, de ha mar rendes penzt is akkor csupan a rendorok lustasagan mulik hogy kopognak-e nalad.

2016. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez már bűncselekmény, így kötelesek intézkedni. Szerver üzemeltetőinek pedig ki kell adnia ilyen esetben az adataid (bár fizetés módja alapján különben is kiderül ki vagy). Mellesleg szinte biztos, hogy a játék szabályzata szerint is tilos valódi pénzért árusítani dolgokat.


(Amúgy, mégis melyik játékban ér pár jármű 100 ezret?)

2016. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik népszerű játékban. Egy CS:GO-s szuperritka késért tízezer dollárokat is megadnak nyugati gazdag balekok. [link]


Szerintem az elmebetegség minősített esete ennyi pénzt adni azért hogy egy játékban máshogy nézz ki :)

2016. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Emberek, egybol betamadtok h undorito vagyok amikor feltettem egy kerdest, nem csinaltam semmi ilyet, egy kerdes volt, mert hallotam mar ilyenrol
2016. aug. 14. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinaltal semmit, de a kerdest ugy adtad elo hogy te magad megtenned, foleg gondolom ha azt irtuk volna hogy nem csinalnak majd a rendorok semmit.
2016. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!