Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova tudnék ilyen esetben...

Hova tudnék ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés
8 hónapja volt egy munkahelyi balesetem, orvosról orvosra jártam, mindegyik különböző kezelést ajánlott, de még mindig nem tökéletes a lábam. Most voltam a háziorvosom főnökénél aki azt mondta, hogy csak szimulálok meg fejezzem be a színészkedést, nagyon lekezelően beszélt velem mind a két alkalommal és azt is mondta, hogy neki meg van a lehetősége arra, hogy akár két hétre is elveheti a táppénzem ha továbbra is szimulálok. Nem hagytam, hogy így beszéljen velem, fogta és tényleg elvette a táppénzem 2 hétre, pluszba amit ajánlottak ultrahangos vizsgálatos papíromat is széttépte, majd a kukába dobta. Orvosi bizottság elé küldött. Az elmúlt 8 hónapom egy szenvedés volt, olyan injekciós kezelést is kaptam amitől elkezdtek feloldódni a lábamban a inak, szalagok és még a meszet is kivonta a csontjaimból. Sajnos ez nincs rajta egyik zárójelentésemen se, ezt az egyik orvos ismerősöm mondta. A bokám folyamatosan fel van dagadva, hiába polcolom fel éjszakára, semmit nem használ, ha benyomom az ujjammal marad egy mélyedés a helyén. Be van lilulva mind a két bokám. Reggelente amikor felkelek, kell kb 10 perc mire rá tudok állni a lábamra. A másik lábam a sok terheléstől fáj, mondták a dokik, hogy majd elmúlik de nem akar. Egyszerűen hiába mondtam a szakorvosnak ezeket a tüneteket, olyan, mintha meg sem hallotta volna. Már nem Tudom kihez tudnék fordulni. Kérem segítsen valaki.

2016. júl. 27. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jól működő rendszerben ilyenkor a betegjogi képviselő lenne az egyetlen értelmes javaslatom, de jelen helyzetben (magyar egészségügy jelenlegi helyzetében) nem tudom merjem-e javasolni...
2016. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyenlőre az orvos van én értem és nem fordítva...szomorú, hogy visszaélhet a hatalmával és következmény nélkül így bánhat az emberrel.
2016. júl. 27. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül egy próbát megérne, hiszen nem lebeszélni akarlak róla, csupán a hatékonyságában kételkedem. Elkezdik piszkálni a dokit, aki kilátásba helyezi, hogy holnaptól Angliában folytatja, és máris elsikkad az ügyed...
2016. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképp beszélek egy illetékessel ez ügyeben.
2016. júl. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!