Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetünk egy zsarnok...

Mit tehetünk egy zsarnok főnökkel?

Figyelt kérdés
Nyugdíjba vonult régi főnökünk helyett egy elviselhetetlen, zsarnokot kaptunk. Mindenkibe beleköt semmi sem jó neki. Mit tehetünk? Eltudnánk "távolítani" valahogy jogilag? A dolgozók 90% nem bírja a modorát,a jellemét stb...
2010. ápr. 16. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ő a főnök. max téged tud eltávolítani.
2010. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz
2010. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A főnöködnek nincs felettese?Ha van,akkor hozzá kellene fordulnotok panasszal.
2010. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha, de a főnök főnöke hozta oda/nevezte ki akkor ez egy nagyon rossz ötlet
2010. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megszoksz, vagy megszöksz. Ez a mondás igaz. Sajnos azt a világot éljük,ahol egy főnök minent megtehet, mindent és mindenkit megalázhat következmény nélkül (nálunk is így volt, falakba ütköztem mindenhol-én nem tudtam megszokni, váltottam-de sokkal jobb lett.)
2010. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom vedd fel a szellemi kesztyűt. Az ilyen emberek mindig agyafúrtak, de nem zsenik, úgyhogy én kezdeném egy kis darab pálpusztaival a szekrénye mögé, aztán kialakul ha résen vagy és persze élvezed is akkor jó is kisülhet belőle.
2010. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Annyival még kiegészíteném, hogy kb 100-an dolgozunk itt és ebből 60 tuti aláírná ha pl arról lenne szó, hogy ezzel el lehet távolítani. És nekem annyiból szerencsém van, hogy nekem nem ő a főnököm, mert másik területen vagyok, de valamennyire engem is érint. Na így esetleg több lehetőségem van?

2010. ápr. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!