Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt az airsoft-os pisztolyt...

Toma781 kérdése:

Ezt az airsoft-os pisztolyt ki lehet vinni az utcára vagy csak magán területen lehet használni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

Erről a pisztolyról lenne szó. És persze nem úgy gondoltam hogy kimegyek az utcára és lövöldözöm a szomszédokat hanem mondjuk elviszem egy erdőbe és ott valiami céltáblára lövöldözök.


2016. jún. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a dobozában.
2016. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 without válasza:
lehet szállítani airsoft fegyvert de csak úgy hogy a tárat kiveszed a tárban nincs golyó és külön tárolod őket a fegyvertől és dobozában mondjuk belerakod hátizsákba de erdőben nem ajánlom a dolgot mert arra jár valami túrázó és véletlenül eltalálod akkor komolyabb bajod is származhat belőle szóval maradjon csak magán területen belül
2016. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kikell venni a tárat?


Fuu de jó, hogy kijavítottál mert én is elszoktam járni airsoftozni és én ezt nem tudtam.Szerencsére még nem volt gondom ebből.

2016. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 without válasza:
én gyakran szállítom buszon jogsi hiányában így megyek játékra a cyma m14 egy terep színű házilag varrt fegyvertáskában van a fegyvert még becsomagolom valami lepedőbe még és úgy megy a zsákszerű fegyvertáskába az aksi a tárak és a bb pedig a hátizsákomban vannak elégfeltűnő jelenség szoktam lenni ilyenkor de tudtommal gí kell szabályosan szállítani a tárban értelem szerűen nincs bb
2016. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
570 fps?? :D tyűű papa :D:D
2016. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!