Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Velem van a probléma vagy ez...

Velem van a probléma vagy ez már tényleg nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Főleg liberálisokat szeretnék megkérdezni. Én elfogadom, hogy valaki meleg, még azt is ha összeházasodnak, meg gyereket fogadnak örökbe. De az már hogy egy nő férfivá műtteti magát vagy, hogy egy férfi melleket csináltat magának közbe a farkát megtartja szerintem már túl sok. Liberális szemléletű vagyok na de ez már tényleg sok nekem, az ilyen shemal meg egyebeket szerintem nem is szabadna engedni. Szerintetek, vagy véleményetek a témáról?

2016. máj. 23. 20:25
1 2 3
 21/22 kovpet ***** válasza:

15-ös: "Persze az is kérdés, hogy mennyire fontos, hogy a gyerekeknek különböző nemű szüleik legyenek"


Nyilván fontos, de akit örökbe lehet fogadni, annak semmilyen szülei nincsenek.



Kérdező: szerintem sem normális. Ahogy az sem, hogy egyesek repülőgépekből ugranak ki ejtőernyővel vagy egy marha hideg és magas hegyre másznak fel, ami tele van hóval. Brrr. Hallottam, hogy vannak, akik megeszik a spenótot. Fúj! Tiltsuk be ezeket is?

2016. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én nem foglalkozok vele. Ha neki jólesik csinálja. Amíg nem tolja az arcomba, nem érdekel.

De kedves kérdező, őszintén. Találkoztál már ezzel élőben?? És ha igen akkor láttad a veled szembejövőn az utcán??? Vagy csak nem neten láttad?? Mer ha élőben nem találkozol vele akkor neked nem tök mind 1??? Amíg a te mindennapjaidat nem zavarja addig hagy csinálja több 100 kmre tőled. Mit zavar az téged??

2016. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!