Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Velem van a probléma vagy ez...

Velem van a probléma vagy ez már tényleg nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Főleg liberálisokat szeretnék megkérdezni. Én elfogadom, hogy valaki meleg, még azt is ha összeházasodnak, meg gyereket fogadnak örökbe. De az már hogy egy nő férfivá műtteti magát vagy, hogy egy férfi melleket csináltat magának közbe a farkát megtartja szerintem már túl sok. Liberális szemléletű vagyok na de ez már tényleg sok nekem, az ilyen shemal meg egyebeket szerintem nem is szabadna engedni. Szerintetek, vagy véleményetek a témáról?

2016. máj. 23. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Már jó dolgukban nem bírnak magukkal mit kezdeni.
2016. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Én sem szeretem az ilyen embereket.Biztos nem tudják mire költeni a pénzt
2016. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, mi köze ennek a liberalizmushoz. Amúgy szerintem is érdekes, hogy ha valaki átműtteti magát, de őszintén szólva nem érdekel különösebben.
2016. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyeneket ki kéne vinni kicsit az erdőbe fakitermelni a jó levegőre és dolgoztatni őket egész nap, pár hónapon keresztül.


Ne félj, el ennének foglalva és egyből nem azon járna unalmukban az agyuk, hogy mekkora melleket műtessenek magukra férfi létükre és milyen magassarkúba tipegjenek minden este partyzgatni.

Örülnének neki, hogy a dögfárasztó végre otthon vannak, lezuhanyozhatnak és bedögölhetnek az ágyba aludni.


Szerinted miért mindig csak városokban vannak ilyenek és vidéken miért nem? Ezen kellene elgondolkodni...

2016. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
*dögfárasztó nap után
2016. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Neked nem árt vele, hadd tegye magával, amit akar.


De visszakérdezek: miért erkölcstelenebb egy nagyobb esztétikai műtét egy kisebbnél? Mindennapos dolog eltávolítani egy-egy anyajegyet esztétikai okokból, az senkit se zavar. Ha valaki viszont mellet nagyobbít, azt már megbélyegezzük valamennyire. Ha valaki meg férfiként nagyobbit mellet, azt még inkább, de azzal megint elnézőek vagyunk, ha valaki mellrákos volt és új mellet csináltat magának. Pedig mind a négy esztétikai beavatkozás, egészségre nincs hatással.

2016. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

#6


Miért tartanak téged nagyobb elmebetegnek, ha szórakozásból vágod le a karodat, mint amikor véletlenül jön össze?


Na, kb. ilyen a logikád.

2016. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
#6:Csakhogy a nemátalakító műtéteket sok országban az állam finanszírozza.Azért ez egy "kicsit" durva.
2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Engem az sokkolt igazán,amit pár hónapja,vagy éve valamelyik bulvárlapban láttam,olvastam(feltéve,hogy nem egy szokásos "bulvárkacsáról" volt szó).A hír szerint egy férfivá operált nő és egy nővé operált férfi "összejött" és mivel méhe csak az előbbinek volt,ő hordta ki és szülte meg a gyereküket.Illetve hát,hogy ki volt a "boldog" apa,azt a franc se tudja már.Mindenestre nekem pördült egyet a gyomrom,amikor olvastam.
2016. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Baluba ***** válasza:
81%
Valóban nem normális a hagyományos értelemben, de az illető szempontjából meg az abnormális, hogy nőnek érzi magát ffi testben. Mivel engem meg téged nem érint, őt viszont boldoggá teszi/teheti, miért tiltanád be? Ellenben az állami támogatás már húzós kérdés, ott én is inkább a nemre szavzok.
2016. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!