Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Járhat büntetés plakát firkálá...

Járhat büntetés plakát firkálásért?

Figyelt kérdés

A matricázás (street-art) nem illegális, tehát a plakátokat is összefirkálhatom?

Amúgy egy gyönyörű szép politikust szeretnék megszépíteni, hadd ne mondjam kit.

Szóval hogyha netán észreveszik hogy firkálom a plakátot akkor azért bünti jár?


2010. ápr. 5. 02:53
 1/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok, lány
2010. ápr. 5. 02:59
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak akkor ha MSZP-s plakát.
2010. ápr. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Remélem megbasznak érte bármelyiket is firkálod.
2010. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel másnak a drága pénzen elkészített tulajdonát firkálod-elcsúfítod, igenis büntetendő. Rongálásnak hívják. Pont annyira rongálás, mintha a ház falát firkálnád össze. Ha az enyémre firkálnál és rajtakapnálak, abban biztos lehetsz, hogy többet nem firkálnál, mert a rendőrség kiérkeztéig a kicsi szorgos ujjacskáidat egytől-egyig eltördelném több helyen is, úgy, hogy életedben max csak markolni lennél képes a továbbiakban.


Ha nagyon kreatív akarsz lenni, tölts le plakátsablonokat (vagy készíts fejből), Photoshopolj össze gúnyplakátokat, és tedd közzé a neten. Azt lehet.

2010. ápr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan már... nem összefirkálni kell, letépni, azzal kevesebb a gond.

Annak, aki a sok pénzt emlegette: és az nem gáz, hogy ilyenkor kiadnak több milliót a nagy semmire, máskor meg folyton azt nyomják, hogy mennyire el van adósodva az ország? Szerintem elgondolkoztató...

2010. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
az utolsónak maximálisan igaza van!Igen büntetik,úgyhogy akkor kell csinálni mikor nem látja senki,éjjel például.Akármelyiket is akarod sok sikert hozzá!
2010. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"csak markolni lennél képes a továbbiakban. "

Markolni, de tudod mit :D

2010. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Melyiket akarod??
2010. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ennyire felháborodva? Nektek tetszik hogy mindenhol egy politikus kedves aranyos vigyora néz rátok? Mellesleg nagyon tudom őket sajnálni a pénz miatt.

Az nem baj, hogy egyes párt is a mi drága pénzünkön elkészített tulajdonunkat elcsúfította... az nem. Gondolok itt az egész országra.

Ha eltördelnéd az ujjaimat, utána a te gerinced is törne pár helyen, abban biztos vagyok.

Mellesleg meg nem kértem véleményt meg kommentet, dehát nehéz az élet így a választások előtt...

2010. ápr. 6. 03:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki a faszt érdekel hogy legális vagy sem. Firkálj :D!!
2010. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!