Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerzői vagy bármilyen jogot...

Szerzői vagy bármilyen jogot sért-e a következő?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, vagy egy weboldal, mely több ezer, tízezer, százezer, millió CD kódot (serialt) tartalmaz. Ugye tudjuk mi az a CD kód... (?)

Ezek az oldalak sértenek-e valamiféle jogot? Illetve, ha véletlen el is kapnák őket, mekkora büntetésre számíthatnak, ha sértenek valamiféle jogot?

Egy ismerősömmel kialakult vita miatt tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 25. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

én otthon vagyok a témában és igenis sérti a jogokat.

gondolj bele ha nem sértené, nem lenne kint mindenhol?

2010. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen szinten sért jogokat? Magyarországi szerveren merjek ilyen oldalnak tárhelyet szolgáltatni? Esetleg szerződéssel? Vagy, ha nem akarok ilyen ügybe keveredni, akkor mindenképpen maradjak ki a dologból?


Szerinted/Szerintetek?

2010. márc. 25. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

mivel jogokat sért és mostanába bepörgött a netrendőrség, ezért veszélyes. max külföldi szerveren tedd a fel a serialokat. de az sem 100%-ig biztonságos.

büntetés lehet akár több év börtönbüntetés vagy felfüggesztett.

2010. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor ezt kihagyom.


Köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!