Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e jogi következménye ha...

Van-e jogi következménye ha lefekszem egy 15 éves lánnyal (18f)?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja járunk, nem feküdtünk le egymással,de egyre jobban veszem észre h szó szerint rám mászik, provokál meg egyebek.Még szűz, de mivel a szülei "utálnak" engem(mióta ismerem bnőmet, azóta mégcsak szóba se álltak velem,élőben nem is találkoztam velük) annak ellenére h mindent megpróbáltam. És félek h ha megtörténik vagy kitudódik akk beperelnek v vmi hasonló.Félre értés ne essék, nem vagyok pedofil, se ehhez hasonló,csak egyszerűen szerelmes egy kimagaslóan korát meghazudtoló intelligens lányba(ezt a témát már kivesézték jó párszor ezen az oldalon szal, csak a jogi következményekre vagyok kíváncsi, nem pedig h túl fiatal v vmi hasonló, köszönöm előre is)
2010. márc. 17. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem húzd meg, aztán ne mondjátok el anyjának, apjának.

Ha meg úgy is annyira utálnak, akkor házasság, vagy élettársi kapcs. úgysem lesz belőle, szal szakítani fogtok.

2010. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmiféle jogi következménye nincs.

Annak se, ha te egy 50-es pedo vagy, mert a lány már >14.

A vicc az az egészben, hogy a szabadság hazájában, a maximális liberális Amerikában a 14-18(21) évessel kufircoló 50-est úgy lecsukják (sok államban 6 év eltérés engedélyezett), hogy a lába sem éri a földet.

Vadliberalizmus ez itt kérem ...

2010. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mi ez a sz*r hogy nem lesz komolyabb kapcsolat?

Miért ne lehete?Nem a szüleit venné el gondolom XD

Ha meg szereti akkor tud várni.

Nem mostani a kérdés mint látom nem tudom megtörtént-e a dolog, de én azt tudom hogy simán lehet házasság is, már csak ha a saját példámat nézem is...

2010. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!