Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Önvédelmi spray kérdésben...

Önvédelmi spray kérdésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Anyámnak szeretnék beszerezni valami paprika vagy gázsprét. Attól fél hogy a környéken lévő kutyák esetlegesen megtámadják. Arra gondoltam hogyha mást nem legalább ez egy kis magabiztosságot tud adhat neki hogy ott lapul nála. Viszont én nem értek ezekhez. Jó lenne ha valaki elmagyarázná hogy ilyet hogy lehet tartani és milyen esetekben lehet használni. Illetve ha esetleg egy-egy helyet vagy akár konkrét terméket tudnátok ajánlani. Köszönöm előre is.
2015. szept. 21. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogszabály szerint maximum 20g töltőtömegű, nem kapszaicin tartalmú spray lehet nálad közterületen. Én a Defenol CS nevű CS-gázos terméket ajánlom.
2015. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Katonai boltokban.


Csak a CS és a CR legális és hatékony! A paprika PEPPER tilos!


[link]

[link]


Ezek jók és legálisak.


Ez semmire nem jó: [link]

2015. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KO Fog Pfeffer sprayt ajánlom. A Fog inkább ködszerűen teríti, ezért nem kell annyira célozni vele, ez vészhelyzetben előny. Rendőrségi boltokban is kapható, ha készleten van.
2015. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnézem ezeket.
2015. szept. 21. 22:15
 5/5 kovpet ***** válasza:
Ha veszel, nézd meg a szavatosságát. Mert az is van neki, egy idő után csökken a hatása. Rá van írva, hogy meddig jó.
2015. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!