Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetértenél a kutyatartás...

Egyetértenél a kutyatartás betiltásával?

Figyelt kérdés
A kutyák bepiszkítják a közterületet, és mindenkit ész nélkül megugatnak. Jobb esetben pedig a gazdi egy csinos kis nejlonzacsival a kezében grasszál. Lehet, hogy hülye ötlet, de én bizony betiltanám.

2015. szept. 19. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Habár nem szeretem a kutyákat, és diákmelóként újságot hordok(ahol már nem egy incidensem volt kutyákkal), szerintem hülyeség lenne betiltani őket. Büdösek, territoriálisak, de tudom, hogy a gazdák mennyire szeretik őket, illetve igen hasznosak is tudnak lenni(házőrző/riasztó).


Viszont én itt is bevezetném a három csapást, ha valakit elkapnak, hogy szájkosár vagy nyakörv nélkül sétáltatja a kutyáját, vagy kiszökött a kutya 3x akkor én elvenném tőlük a kutyát és megtiltanám új kutya vásárlását/örökbefogadását

2015. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha elkezdenénk mindent betiltani, ami valakinek nem tetszik, akkor nagyon sivár életünk lenne. Engem spec nem zavar, ha a nejlonnal sétál, legalább összeszedi. Ráadásul ha betiltjuk a kutyatartást, akkor mi lesz az állatokkal? Leöljük őket? A szomszéd macskája folyton a frissen ásott veteményembe végzi a dolgát. Akkor a macskákat is tiltsuk be? Azokat is öljük halomra?


Megoldhatatlan, és igazából teljesen felesleges is. Arról nem is beszélek, ha fifike esetleg tényleg egy házőrző kutya, nem egy táskára felpattintható kiegészítő.

2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Igen egyetértenék, mivel éjféltől hajnalig akkora kutyaugatás van az utcában hogy már elviselhetetlen.
2015. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Én a kékszemű, lenőtt fülű embereket tiltanám be.
2015. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

@2

Bedarálhatnánk macska- vagy disznótápnak őket

2015. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert attól hogy te hülye vagy, én tisztességes gondozó gazda vagyok, aki szereti a kutyáit ( 2 van nekem ). És nem fogom egy-két hülye miatt menhelyre adni vagy elaltatni őket.
2015. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy amelyik kutya már megvan, az maradjon meg, ne altassuk el, de ne lehessen új kutyája senkinek. Szerintem sokkal több negatívum van itt, mint pozitívum. Léptetek már bele kutya...rba? Koszosak, büdösek, ugatnak, agresszívek, stb.
2015. szept. 19. 20:14
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Az embert kéne már egyszer betiltani. Annál kártékonyabb faj nincsen.
2015. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

ma 20:08-cal teljesen egyetértek. A kérdező hülye.

Szavaz még valaki, vagy lezárhatom?

2015. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Gugu Gabor ***** válasza:
71%

A kérdező hülye, egyetértek :)

Kicsit meg kéne tanulni együtt élni...

2015. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!