Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tegyek testi sértés...

Hogy tegyek testi sértés miatt feljelentést ha aztsem tudom h kivolt az elkövető, vagy egyáltalán érdemes e ilyennel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Este egy szórakozóhelyen voltunk,már az elején láttuk hogy van ott egy társaság,akik beleketnek mindenbe/mindenkibe,egy kopasz társaság akik végig szálasit éltették,de ez lényegtelen, az egyik amikor kijött a mosdóban egyszercsak behúzott nekem egyet,aztán a földön pár métert húzott..és nemtudok rájönni h miért tette ezt,mindezt csakazért csinált mert ilyen kedve lehetett, ezután felkeltem és nemhagytam szónélkül a dolgot,ami után még ő érezte magát szarul és nekem akart jönni, 2en fogták le de nembirták és utánam futott, felbuktatott és a földön feküdtem,rugott ahol csak ért,fejem,gyomrom,gerincem...mindenhol,mostmeg telivagyok sebekkel,járni alig tudok...De nemtudom h kivolt ez,ha látnám felismerném, de azthiszem most igy semmit nemtudok csinálni és felvetődik bennem a kérdés h egyáltalán foglalkozzak a dologgal?
2010. márc. 13. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
provokacio
2010. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is egy látlelet egy dokitól (fizetni kell érte). Utána rendőrség: feljelentés ismeretlen tettes ellen. A többit majd ott megmondják.
2010. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, tegyél feljelentést! A Marian Cosma-gyilkosság is így kezdődött. Ahogy az előző mondja, látlelettel. És ha le akar beszélni a rendőr a feljelentésről, ne hagyd magad, mert csak lusta és a statisztikáját akarja javítani. De ha már megteszed a feljelentést, akkor a rendőrségnek el kell számolnia az ügyészség felé, hogy milyen nyomozati munkát végeztek. Az ilyeneknek börtönben a helyük, és lehet, hogy ha feljelented, akkor megmented valakinek az életét, akit a jövő héten kapna el.
2010. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért nemtudom h mitcsináljak mert mennyi esélye van annak h bármi is történjen az ügyben!? Még ha tudnák is hogy kivolt az, régebbi ügyekből kindulva...csodálkoznék ha valami konkrét dolog történne! Csak rohadtul bánt ez a dolog,és a fent emlitett emberekre azért céloztam igy mert ők sem jobbak azoknál akiket pont ők utálnak! Akkor menjenek oda egy cigány csoporthoz és nekik kezdjenek el keménykedni,meghogy ők mekkora magyarok, dehogy már magyar verjen magyart csakolyan jópoénból ez b*ssz* fel az agyamat...sorry! Amugymeg lehet tényleg jólenne kivonni ezt a vkit a forgalombol,mert ennek ezlehet a hobbija, 2 óra alatt amig ottvoltunk kb 5 ember pofozott fel,akik utána kussban maradtak,és pont ezaz amit én nemtettem meg...ezért is szívtam meg
2010. márc. 13. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
véletlenül nem vagy cigány??
2010. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem téged vernek, hanem a cigányokat, akkor az rendjénvaló?
2010. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ez jó,bírom az ilyeneket, most te kb lecigányozol engem,nemtudom milyen alapon...csakhogy tudd nemvagyok cigány..beisbaszna,inkább dögölnék meg előbb minthogy én azlegyek! Meg azért figy...nyilván ilyen emberek nincsenek mindenféle szaros discokban meg stb helyeken,mindenki tudja hogy megvannak az ilyen kocsmák ahova egy bizonyos féle társaság jár! Gondolod ha cigány lennék akkor betenném a lábam oda, kezdjük ott h besem engednének! Szval erről a cigány vagy e témárol gyorsan lelehet szálni,mert énis mondhatom h lehet h pont te vagy a cigány!
2010. márc. 13. 14:38
 8/10 A kérdező kommentje:

14:37esnek


Ez kb csak annyira rendjénvaló dolog mint amennyire a cigányok csinálhatnak azt amit akarnak... büntetlenül!

2010. márc. 13. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Máris sokkal kevésbé sajnállak. Pedig te már tudod, milyen ez, és ha egy cigánnyal csinálják, neki ugyanúgy fáj. Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy csináltass látleletet és tegyél feljelentést, mert amit te írsz, az csak undorító, de nem büntetendő, a támadód viszont bűncselekményt követett el, és fog még máskor is.
2010. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És itt megkérek mindenkit hogy a cigányos témát hagyjuk, nem ezért irtam ide, nem akarok ezen csámcsogni,van olyan 1000 olyan kérdés kiirva és soha nemislenne vége ha mindenki erről beszélne! Ugyhogy maradjunk az eredeti kérdésnél,köszi
2010. márc. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!