Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvertek az interneten feljele...

Átvertek az interneten feljelenthetem?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt ki írta egy lány hogy telefonon lehet hívni.Mivel magányos voltam ezért ráírtam és küldött is egy telefon számot.0690.... és mondta hogy egy gép mond egy 4 jegyű számot ha le írom neki az alapján vissza hív.Ezt megtettem majd elküldte a telefon uzenetben.És azt mondta hogy megint kell.És megint majd bele untam.Most pedig észrevettem hogy egy hívás ára 2500 ft volt.És így össze jött 22500-as telefonszámla.Mit lehet tenni?

2015. szept. 7. 05:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kinevetnek a rendőrségen ezzel a sztorival. Ne nagyon reklámozd senkinek sem...
2015. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem.te hívtad magadtól ennyiszer.de egy jó tanács,ha lányokkal akarsz ismerkedni akkor próbáld meg személyesen inkább,vagy interneten ismerd meg utána hívd el találkozni..
2015. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kétségtelenül pofátlan lehúzás, de - a leírtak alapján - nem látom az átverést.
2015. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, nem az iróniára vagy kiváncsi. Amennyiben van időd, és energiád a polgári perre, jelentsd fel nyugodtan. Nem volt feltüntetve az ár. Hitegetett, hogy szolgáltatást nyújt, amennyiben újra hívogatod. Végül a várt szolgáltatás elmaradt, neked pénzedbe került, az összeg meghaladja a 20.000.- huf-ot, és nem kaptál számlát, ill. elismervényt sem róla. Ő téged tévedésbe ejtett az igéretével, majd tévedésben tartott, további igéretekkel. (szolgáltatást igért, anyagi ellenszolgáltatásért.) A tévedésbe ejtést, és tévedésben tartást, úgy ismerjük, 'csalás'. 2-5 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható. Jó ügyvéddel kap egy ff.et. + kártérítés. (újabb divat szerint közmunka.) A rendőröket nem azért fizetjük busásan az adónkból, hogy röhögjenek a károsultakon. Nyomozókat szintén nem.
2015. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni amit az előző írt.Bár kalkulád bele mennyibe fog kerülni az ügyvád stb. stb. Erre szokták mondani hogy tanulópénz!
2015. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!