Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jól értettem Gordonkát?

Jól értettem Gordonkát?

Figyelt kérdés
Azért emelik a nyugdíj korhatárt mert ország 52% fizet adót,48% az eltartott.(A sumák és valódi rokkant ,nyugdíjas,tanulók,a és a legnagyobb a segílyből élők népe).Nem inkább sumákokat és segílyeseket kellene dolgoztatni?
2010. márc. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a fentebb említett két csoport számára, értelmes, értékteremtő, hasznot hozó munkát - közmunkában falut rendezni nem az - akkor addig éhségsztrájkolok, ameddig miniszterelnök nem leszel. A mezőgazdaság nem játszik, a kgst alatt tudtuk utoljára eladni a terményeinket.
2010. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyne egy helyet én is át tudnék adni, mondjuk ez IQ igényel én pedig 42 év után mehetnék nyugdíjba a segílyesek mehetnek árteret takarítani,víztározót építeni szemetet válogatni a segélyt pedig átnevezném fizetésnek.
2010. márc. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!